NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na Podarunek!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Godeco - Prezent na ramię

Torebka

na ramię torebki

na ramię

torebka welur

pojemna wiosenna

różowe

Go-Deco

prezent na ramię

wiosenna pojemna

na ramię welur

pojemna torebka

Torebka jagoda pudrowy róż na ramię godeco torebka, welur
Torebka Jagoda pudrowy róż - wiosenna
ręcznie zrobione na ramię torebka jagoda pudrowy róż
na ramię torebka jagoda pudrowy

Torebka Jagoda pudrowy róż

159,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem GoDeco - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
4,6/5 - 1171 opinii
Jeśli szukałaś torebki, która jest w stanie pomieścić cały świat, a jednocześnie nie jest ogromna i przytłaczająca to Jagoda stworzona jest właśnie dla Ciebie.

Do środka wrzucisz wszystko to co akurat potrzebujesz - idziesz na uczelnie czy do pracy, zmieści be problemu format A4. Po pracy biegniesz na siłowię? Nie ma problemu, strój, buty, woda wszystko to też się zmieści.

Dzięki wewnętrznej kieszeni zapinanej na zameczek, nie zgubisz kluczy ani nie będziesz ich szukać po całej torebce. Dno zostało usztywnione dzięki czemu Jagoda trzyma pięknie swój kształt. Zapinana jest na magnesik.

Dwie kieszenie z przodu (jest też wersja Jadzi bez tej przedniej kieszeni) pozwoli Ci schować bilety komunikacji miejskiej, a jednocześnie nadal mieć je pod ręką. Jeździsz samochodem? Schowaj tam bilet parkingowy, aby znów go nie zgubić! ��

Jesteś osobą wysoką? Czy raczej należysz to tych niższych? Nie ma problemu! Jagoda wyszła Ci na przeciw! Sznurki możesz sobie dowolnie regulować (max 125cm).

Każda Jagoda wykonana jest z mocnej tkaniny tapicerskiej więc potrafi wytrwać w miejskiej dżungli a na łonie natury również sprawdzi się wyśmienicie.

Wymiary Jagody:

wysoka jest na 35cm a szeroka na 30. Usztywnione dno ma głębokość 14.Marzysz o innym kolorze Jagody? Napisz, może uda się coś wyczarować specjalnie dla Ciebie!
OPINIE / rozwiń >
•   Ręcznie zrobione na ramię   • torebki - na ramięRęcznie zrobione godeco
godeco na ramię / torebki: