NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Go deco - listonoszka na ramię

Jagoda

na ramię torebki

torebka koliber

ptak prezent

różowe

kolorowe

Go-Deco

listonoszka ptak

prezent koliber

ptak torebka

Jagoda kolorowa torebka z kolibrem na ramię go deco, koliber, ptak, prezent, listonoszka

Jagoda kolorowa torebka z kolibrem

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Go Deco - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Go Deco
4,6/5 - 1257 opinii
Jeśli szukałaś torebki, która jest w stanie pomieścić cały świat, a jednocześnie nie jest ogromna i przytłaczająca to Jagoda stworzona jest właśnie dla Ciebie.

Do środka wrzucisz wszystko to co akurat potrzebujesz - idziesz na uczelnie czy do pracy, zmieści be problemu format A4. Po pracy biegniesz na siłowię? Nie ma problemu, strój, buty, woda wszystko to też się zmieści.

Dzięki wewnętrznej kieszeni zapinanej na zameczek, nie zgubisz kluczy ani nie będziesz ich szukać po całej torebce. Dno zostało usztywnione dzięki czemu Jagoda trzyma pięknie swój kształt. Zapinana jest na magnesik.

Dwie kieszenie z przodu pozwoli Ci schować bilety komunikacji miejskiej, a jednocześnie nadal mieć je pod ręką. Jeździsz samochodem? Schowaj tam bilet parkingowy, aby znów go nie zgubić! 🙂

Jesteś osobą wysoką? Czy raczej należysz to tych niższych? Nie ma problemu! Jagoda wyszła Ci na przeciw! Sznurki możesz sobie dowolnie regulować (max 125cm).

Jeśli wolisz nosić ją jak listonoszkę też nie ma problemu - wystarczy rozsupłać sznurki i od razu wydłużysz sznurki. Nosisz torebkę w ręce? Bez problemu dzięki sznurkom w kilka sekund zmienisz jej długość!

Każda Jagoda wykonana jest z mocnej tkaniny tapicerskiej więc potrafi wytrwać w miejskiej dżungli a na łonie natury również sprawdzi się wyśmienicie.

Wymiary Jagody:

wysoka jest na 35cm a szeroka na 30. Usztywnione dno ma głębokość 14.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   ręcznie zrobione eleganckie na ramię   • torebki - na ramię