KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Wielorybek

Wielorybek większy granatowy maskotki czarodziejska chatka
ręcznie wykonane maskotki wielorybek większy - granatowymaskotki wielorybek większy - granatowyniebieskie maskotki wielorybek większy - granatowy

Wielorybek większy - granatowy

60 zł
ręcznie wykonane maskotki wielorybek większy - granatowy
oceny
4,6/5 - 34 opinie
kategoria
Oto wełniany wielorybek. Został powołany do życia za pomocą szydełka. Mierzy ok 15 cm. Patrzy na świat plastikowymi czarnymi (bezpiecznie montowanymi) oczkami i uśmiecha się od ucha do ucha. Z pewnością będzie wspaniałym towarzyszem i podniesie na duchu. Wielorybek jest wielkim fanem granatowego koloru, ale na Twoje życzenie może polubić każdy inny.

Wielorybki powstają na specjalne zamówienie. Czas oczekiwania po złożeniu zamówienia wynosi 2 tygodnie.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Czarodziejska Chatka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręcznie wykonane maskotki • inne przedmioty kategorii dla dziecka - maskotki • trendy dla dziecka • Ręcznie wykonane Czarodziejska Chatka
maskotki Czarodziejska-Chatka / dla dziecka:
koszyk
zamknij