KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na podarunki!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Wielorybek

Wielorybek mniejszy maskotki czarodziejska chatka wieloryb
ręcznie wykonane maskotki wielorybek mniejszyunikalne maskotki wielorybek mniejszyturkusowe maskotki wielorybek mniejszymaskotki wielorybek mniejszy

Wielorybek mniejszy

47 zł
ręcznie wykonane maskotki wielorybek mniejszy
oceny
4,6/5 - 34 opinie
kategoria
Oto wełniany wielorybek. Został powołany do życia za pomocą szydełka. Mierzy ok 10 cm. Patrzy na świat plastikowymi czarnymi (bezpiecznie montowanymi) oczkami i uśmiecha się od ucha do ucha. Z pewnością będzie wspaniałym towarzyszem i podniesie na duchu. Wielorybek jest wielkim fanem turkusowego koloru, ale na Twoje życzenie może polubić każdy inny.

Wielorybki powstają na specjalne zamówienie. Czas oczekiwania po złożeniu zamówienia wynosi 2 tygodnie.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Czarodziejska Chatka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręcznie wykonane unikalne maskotki • inne unikalne przedmioty kategorii dla dziecka - maskotki • nietypowe dla dziecka • Ręcznie wykonane Czarodziejska Chatka
maskotki Czarodziejska-Chatka / dla dziecka:
koszyk
zamknij