KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Pluszowy

Pluszowy pan miś miętowych spodenkach maskotki czarodziejska
ręczne wykonanie maskotki pluszowy pan miś w miętowych spodenkach 23 cmunikatowe maskotki pluszowy pan miś w miętowychturkusowe maskotki pluszowy pan miś w miętowych

Pluszowy pan Miś w miętowych spodenkach 23 cm

105 zł
ręczne wykonanie maskotki pluszowy pan miś w miętowych spodenkach 23 cm
oceny
4,6/5 - 33 opinie
kategoria
Oto pluszowy pan Miś i jak na pluszowego misia przystało jest niezwykle miły w dotyku i przytulaniu. Został powołany do życia za pomocą szydełka. Mierzy 23 cm. Patrzy na świat plastikowymi czarnymi (bezpiecznie montowanymi) oczkami. Nosek też plastikowy - pozwala mu wąchać świat, a w swoim środku ma sporo mięciutkiego wypełnienia poduszkowego i wielkie serce. Miś jest wielkim fanem tulenia.

Na Twoje specjalne zamówienie miś może przywdziać spodenki w wybranym kolorze (proszę o wcześniejszą informację na temat wyboru koloru).

Misie powstają na specjalne zamówienie. Czas oczekiwania po złożeniu zamówienia wynosi do 3 tygodni.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Czarodziejska Chatka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręczne wykonanie unikatowe maskotki • inne unikatowe przedmioty kategorii dla dziecka - maskotkiRęczne wykonanie Czarodziejska Chatka
maskotki Czarodziejska-Chatka / dla dziecka:
koszyk
zamknij