KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Potwór

Potwór bolesława maskotki papataj przytulanka maskotka potworek

Potwór Bolesława

59 zł
handmade maskotki potwór bolesława
projektant
oceny
5/5 - 37 opinii
kategoria
Bola jest raczej duża - wysoka i przy kości. Ma z tego powodu lekkie kompleksy ale rozmowa z przyjaciółmi zawsze jej pomaga. Dlatego nowy właściciel jest zobowiązany do wysłuchiwania i pocieszania Bolesławy. Bola uwielbia kolor pomarańczowy i wszystko co z nim związane - jej dieta składa się tylko i wyłącznie z pomarańczowych potraw. Oj ona lubi jeść - ciasto marchewkowe, zupa z dyni, gulasz węgierski, tagiatelle z łososiem, zupa z batatów czy curry warzywne mogła by pałaszować cały dzień. Uwielbia też jeden drink z plażą w nazwie:)Bolesława to niezwykła potworzyca, jest miła, ciepła, dobra i kochana. Idealna przyjaciółka od serca na całe życie. W jej kieszonce sekrety są bezpieczniejsze niż w banku a strachy na jej widok chowają się do szafy.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Papataj naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
HandMade maskotki • inne handmade przedmioty kategorii dla dziecka - maskotki • nietypowe dla dziecka • prace Papataj
maskotki Papataj / dla dziecka:
koszyk
zamknij