KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Beżowa

Beżowa misia czerwonej sukience maskotki czarodziejska chatka
ręcznie wykonane maskotki beżowa misia w czerwonej sukience - 15 cmgustowne maskotki misie beżowa misia w czerwonej sukienceczerwone maskotki misie beżowa misia w czerwonej sukience

Beżowa misia w czerwonej sukience - 15 cm

61 zł
ręcznie wykonane maskotki beżowa misia w czerwonej sukience - 15 cm
oceny
4,6/5 - 32 opinie
kategoria
Są różne misie - małe i duże, gładkie i kudłate, łagodne i groźne, a ta misia, która powstała w Czarodziejskiej Chatce, to niezwykle przyjazna beżowa gładka rękomisia, która nade wszystko uwielbia być przytulana i kochana - sama z pewnością odwdzięczy się tym samym - no jak to misia. Nosi uroczą czerwoną sukieneczkę i kokardkę na uszku. Mierzy 15 cm.

Misie powstają na szydełku i trzeba będzie zaczekać na jej stworzenie około 3 tygodni.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Czarodziejska Chatka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie wykonane gustowne maskotki • inne gustowne przedmioty kategorii dla dziecka - maskotkiręcznie wykonane Czarodziejska Chatka
maskotki Czarodziejska-Chatka / dla dziecka:
koszyk
zamknij