NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Aleksandrab - salonu mandale

Mandala

mandale dom

obraz ręcznie

malowany mandala

dekoracja salonu

zielone

AleksandraB

salonu malowany

dekoracja ręcznie

mandala obraz

Mandala 24, obraz ręcznie malowany
mandala 24, obraz malowany ręcznie
ręcznie malowany obraz w technice akrylowej, z grubą, wyraźną mandale salonu
mandala 24, ręcznie malowany obraz
Mandala 24, obraz ręcznie - malowany
mandale: dekoracja
Mandala 24, obraz ręcznie - malowany salonu
handmade mandale mandala 24, obraz ręcznie malowanyobraz dekoracjaMandala 24, obraz ręcznie - malowany salonuRęcznie malowany obraz w technice akrylowej, z grubą, wyraźną strukturą. Wykonany na bardzo sztywnej sklejce o grubości ok. Mandalaręcznie malowany obraz w technice akrylowej, z grubą, wyraźnąmandale ręcznie 24, obraz malowany24, obraz ręcznie malowany mandala

Mandala 24, obraz ręcznie malowany

379,00 zł
handmade mandale mandala 24, obraz ręcznie malowany
sprzedaje: AleksandraB
4,9/5 - 616 ocen
Ręcznie malowany obraz w technice akrylowej, z grubą, wyraźną strukturą. Wykonany na bardzo sztywnej sklejce o grubości ok. 12 mm. Jest gotowy do zawieszenia- z tyłu znajduje się zawieszka. Farby pokryte są werniksem dla ochrony przed wilgocią. Obraz jest sygnowany z tyłu.
Średnica - ok. 60 cm.

Kolorystyka- odcienie zieleni.

Każdy oferowany przeze mnie obraz jest w 100% ręcznie malowany. Wykonuję je osobiście, z pasją i dbałością o szczegóły. Nie są to ani obrazy drukowane ani zlecane do wykonania zewnętrznym artystom. Malowany jest na płótnie, lub- jak w tym przypadku - na odpowiednio przygotowanej sklejce. Boki zamalowane są w kolorystyce całości, dzięki czemu nie wymaga obramowania i może być od razu zawieszony na ścianie.

W zależności od stylu, rozmiaru i kolorystyki, obraz może być delikatnym akcentem lub dekoracją grającą główną rolę we wnętrzu. Jeśli chcą Państwo wzbogacić swój salon, sypialnię czy biuro o unikatowy akcent, rozświetlić ściany czy ożywić pomieszczenie, obraz będzie doskonałym wyborem. Czy będzie to obraz abstrakcyjny, czy nowoczesny krajobraz, czy obraz z motywem botanicznym, na którym główną rolę grają drzewa, kwiaty czy liście, czy minimalistyczna czarno-biała grafika, a może delikatna akwarela, niebanalny obraz z aniołem lub tajemniczy obraz surrealistyczny - to zależy od Państwa preferencji i potrzeb. Mam nadzieję, że któryś z moich obrazów zainspiruje Państwa na tyle by stać się i wyjątkowym elementem Państwa wnętrza.
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności
KOSZT TRANSPORTU
18,00 zł (Kurier)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta AleksandraB naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS NADANIA ZAMÓWIENIA
kolejny dzień roboczy
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   Handmade mandale   • dom - mandale