Zamówienie specjalne dla pani dagmary
niedostępny
Skontaktuj się z Projektantem dollsgallery - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
Skontaktuj się z Projektantem dollsgallery - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: dollsgallery
5/5 - 716 ocen
Ręcznie wykonane laleczki-baletnice. Uszyte z bawełny, wypełnione włókniną antyalergiczną. Wysokoąć ok 40 cm.
KOMENTARZ / zwiń <
Jeśli szukasz prezentu, który nie jest „kolejną rzeczą z półki”, ta laleczka-baletnica robi różnicę już od pierwszego spojrzenia. Powstała jako ręcznie szyte przytulanki dla małych wielbicielek tańca, a jej rozmiar (ok. 40 cm) świetnie sprawdza się do tulenia i zabawy.
Została uszyta z bawełny i wypełniona włókniną antyalergiczną, więc łatwiej dopasować ją do codziennych potrzeb dziecka. W tej propozycji dominują delikatne tony fioletu, różu i brązu - dzięki nim lalka wygląda przytulnie i „miękko” także w pokoju małej artystki.
To także dobry kierunek, gdy chcesz zamówić upominek na konkretną okazję: urodziny, święta albo niespodziankę „bez okazji”. Każde wykonanie jest tworzone z dbałością o detale, więc to prezent, który ma charakter.





