Kostek - lalka kościotrup 45 cm, ręcznie szyta nie tylko na Halloween
Kostek - lalka kościotrup 45 cm, ręcznie szyta nie tylko na Halloween
Kostek - lalka kościotrup 45 cm, ręcznie szyta nie tylko na Halloween
Kostek - lalka kościotrup 45 cm, ręcznie szyta nie tylko na Halloween
Kostek - lalka kościotrup 45 cm, ręcznie szyta nie tylko na Halloween
Kostek - lalka kościotrup 45 cm, ręcznie szyta nie tylko na Halloween
Lala - Kostek - nie tylko na Halloween - 45 cmLala - Kostek - nie tylko na Halloween - 45 cmLala - Kostek - nie tylko na Halloween - 45 cmLala - Kostek - nie tylko na Halloween - 45 cmLala - Kostek - nie tylko na Halloween - 45 cmLala - Kostek - nie tylko na Halloween - 45 cm

Lala - Kostek - nie tylko na Halloween - 45 cm

niedostępny

Skontaktuj się z Projektantem Szeptownia - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Szeptownia
5/5 - 206 ocen
Chłopcy nie zawsze lubią typowe zabawki / lalki.

Bywa, że są zafascynowani czarodziejami, trollami, postaciami jak Drakula czy też jak nasz Kostek.

To lalka dla chłopca, który lubi Scooby'iego i różne strachy z zamków.

Oto Kostek uszyty z czarnej bawełny.

Kostki, czaszkę i serduszko ma z filcu.

Wypełniony jest miękką kulką silikonową.

Lalka ma 45 cm

Jest bezpieczna dla każdego dziecka.

Świetna też jako dekoracja na Halloween.

Kostka można wrócić do pralki - temp 40 stopni maksymalna, używać proszek bez wybielaczy i płynów zmiękczających.

Wysyłamy zapakowanego na prezent.

KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jeśli Twoje dziecko nie przepada za „zwykłymi” zabawkami, poznaj Kostka - kościotrupa, który ma w sobie urok straszący, ale w przyjazny sposób. Ta ręcznie szyta lalka ma aż 45 cm i wygląda świetnie zarówno podczas halloweenowych zabaw, jak i na co dzień w pokoju.

Kostek powstał z czarnej bawełny, a najważniejsze elementy - kostki, czaszka i serduszko - są wykonane z filcu. W środku znajduje się miękka kulka silikonowa, dzięki czemu lalka dobrze leży w ramionach i zachęca do przytulania.

To także bardzo praktyczny wybór: Kostka można prać w pralce w 40 stopniach (bez wybielaczy, bez płynów zmiękczających). Lalka jest przygotowywana zapakowana na prezent, więc świetnie sprawdza się na urodziny, mikołajki albo jako niespodzianka „bo czemu nie”.

Chcesz, żebym dopasowała opis pod konkretną okazję (urodziny, Halloween, święta) i styl Twojego domu? Napisz, dla kogo jest prezent.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
tośka - hania - 34 cm - Lalki
Piękna funkcjonalna przeurocze laleczka którą można mieć ze sobą zawsze
lalka rojberka - słodki łobuziak - ewelinka
Piękne wykonanie i szybką przesyłka. Bardzo polecam!:)
aniołek dla basi - zamówienie specjalne - Lalki
Aniołek cudowny, do tego powstał w ekspresowym tempie i tak samo został dostarczony. Polecam, ja na pewno wrócę po kolejne przytulanki:)