KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Różana

Różana bajka lalka łucja lalki bajkoszycie
hand-made lalki różana bajka - lalka łucjahand-made lalki lalka różana bajka - łucjaróżowe lalki różana bajka - lalka łucja

Różana Bajka - Lalka Łucja

89 zł
hand-made lalki różana bajka - lalka łucja
projektant
oceny
4,9/5 - 15 opinii
kategoria
tagi
Łucja jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką. To romantyczna dusza kochająca motyle, dzikie różane krzewy i... babeczki! Jej sukienka to kreacja w stylu retro, który Rosie uwielbia. We włosach laleczka nosi kokardę ozdobioną różyczkami. Jej długie włosy spięte są w warkocz. Na szyi Łucja nosi medalion z ciasteczkiem.

Lalka może służyć do zabawy. Włosów nie polecam tarmosić ani czesać, dziewczęta są bardzo wrażliwe na punkcie swojego wyglądu.

Łucja ma około 60 cm wysokości. Do jej wykonania użyłam różnych rodzajów tkanin i wypełniacza.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Bajkoszycie naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Hand-Made lalki • inne hand-made przedmioty kategorii dla dziecka - lalki • trendy dla dziecka • prace Bajkoszycie
lalki Bajkoszycie / dla dziecka:
koszyk
zamknij