NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Palcik - rzeźba użytkowa kubki

Duży

kubki dom

ceramiczny kubek

kubek z ustami

rzeźba użytkowa

ceramika kubek

czerwone

białe

beżowe

Palcik

rzeźba użytkowa kubek

kubek z ustami ceramika

rzeźba ceramiczny kubek

Duży ceramiczny z kubki palcik kubek, ceramika, z ustami, rzeźba użytkowa
kubki: ceramiczny kubek rzeźba
kubki: Duży ceramiczny kubek z ustami
Ten wyjątkowy kubek to nie tylko naczynie, to przede wszystkim rzeźba użytkowa, którą stworzyłam z pasji i miłości do rzemiosła i sztuki. Kubki ceramika
rzeźba ceramika
rzeźba użytkowa kubek
Duży ceramiczny kubek z ustami rzezba uzytkowa
Palcik Duży ceramiczny kubek z ustami kubki rzeźba użytkowa
handmade kubki duży ceramiczny kubek z ustamiceramika duży ceramiczny z kubek z ustamibiałe ten wyjątkowy to nie tylko naczynie, to przede wszystkim kubek z ustamikubki czerwone duży z ustami ceramiczny kubekceramika rzeźba ten wyjątkowy kubek to nie tylko naczynie, to przede wszystkim z ustamirzeźba duży ceramiczny kubek z ustami ceramikarzeźba kubki duży ceramiczny kubek z ustamiceramika duży ceramiczny kubek z ustami kubki rzeźba użytkowa

Duży ceramiczny kubek z ustami

260,00 zł
handmade kubki duży ceramiczny kubek z ustami
sprzedaje: Palcik
Ten wyjątkowy kubek to nie tylko naczynie, to przede wszystkim rzeźba użytkowa, którą stworzyłam z pasji i miłości do rzemiosła i sztuki.
Ten kubek to owoc długiego procesu tworzenia. Na samym początku nadałam formę naczyniu, na którym wyrzeźbiłam oryginalne i niepowtarzalne usta. Następnie naczynie odłożyłam do powolnego wyschnięcia trwającego kilka dni. Po całkowitym wyschnięciu kubek powędrował do pierwszego wypału na biskwit, który trwał kilkanaście godzin. Kolejnym krokiem było staranne oczyszczenie naczynia z nierówności oraz ręczne malowanie i pokrycie szkliwem. To właśnie szkliwo nadaje ostateczny wygląd i zapewnia trwałość.
Pomalowany kubek wrócił do pieca na wypał w temperaturze około 1240 stopni Celsjusza.
Każdy z etapów powstawania kubka był ważny ponieważ wymaga precyzji i skupienia.
Rezultatem tego procesu jest kubek, który nie tylko doskonale spełnia swoją funkcję ale również pobudza zmysły. Jego najważniejszym elementem są ręcznie rzeźbione usta, które nadają mu niepowtarzalny charakter i osobowość. Tego kubka nie chowa się do szafki ale eksponuje jako element wystroju aby cieszyć się jego pięknem na co dzień.

Jeśli szukasz prezentu od serca, który zachwyci swoją oryginalnością i pięknem ten ceramiczny kubek z ręcznie rzeźbionymi ustami jest doskonałym wyborem. To nie tylko naczynie ale również miniaturowe dzieło sztuki. Zaproś je do swojego świata aby codzienne picie ulubionej herbaty czy kawy stało się wyjątkowym rytuałem.

kubek o pojemności 350 ml
KOSZT TRANSPORTU
18,00 zł (Kurier DPD)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Palcik naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   HandMade ciekawe kubki   • dom - kubki