NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Palcik - oryginalny prezent kubki

czarka

kubki dom

czarka do yerba mate

ceramika artystyczna

kubek z ustami

oryginalny prezent

czarka yerba

czerwone

beżowe

białe

Palcik

oryginalny prezent ceramika artystyczna

kubek z ustami yerba

ceramika artystyczna czarka do yerba mate

yerba czarka

Czarka z ustami na nóżkach kubki palcik, do yerba mate, ceramika artystyczna, kubek
czarka z ustami na nóżkach ceramika artystyczna
beżowe kubki do yerba mate czarka z ustami na nóżkach ceramika artystyczna
ceramika artystyczna kubki
ceramika artystyczna czarka
kubki: czarka z ustami na nóżkach kubek z yerba mate
Ta wyjątkowa to nie tylko naczynie, to przede wszystkim rzeźba użytkowa, którą stworzyłam z pasji i miłości do rzemiosła i sztuki. Kubki czarka
handmade kubki czarka z ustami na nóżkachPalcik czarka z ustami na nóżkach ceramika artystyczna kubki kubekbeżowe kubki do yerba mate czarka z ustami na nóżkach ceramika artystycznakubki czerwone czarka z ustami na nóżkach oryginalny prezentceramika artystyczna czarka z ustami na nóżkach yerbakubki czarka na nóżkach kubek z ustamiceramika artystyczna kubki czarka z ustami na nóżkach yerba

czarka z ustami na nóżkach

220,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Palcik - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Palcik
Ta wyjątkowa czarka to nie tylko naczynie, to przede wszystkim rzeźba użytkowa, którą stworzyłam z pasji i miłości do rzemiosła i sztuki.
Ta czarka to owoc długiego procesu tworzenia. Na samym początku nadałam formę naczyniu, na którym wyrzeźbiłam oryginalne i niepowtarzalne usta. Następnie naczynie odłożyłam do powolnego wyschnięcia trwającego kilka dni. Po całkowitym wyschnięciu czarka powędrowała do pierwszego wypału na biskwit, który trwał kilkanaście godzin. Kolejnym krokiem było staranne oczyszczenie czarki z nierówności oraz ręczne malowanie i pokrycie szkliwem. To właśnie szkliwo nadaje ostateczny wygląd i zapewnia trwałość.
Pomalowana czarka wróciła do pieca na wypał w temperaturze około 1240 stopni Celsjusza.
Każdy z etapów powstawania czarki był ważny ponieważ wymagał precyzji i skupienia.
Rezultatem tego procesu jest piękna, całuśna i jedyna w swoim rodzaju czarka, który nie tylko doskonale spełnia swoją funkcję ale również pobudza zmysły. Jej najważniejszym elementem są ręcznie rzeźbione usta, które nadają jej niepowtarzalny charakter i osobowość. Tej czarki nie chowa się do szafki ale eksponuje jako element wystroju aby cieszyć się jego pięknem na co dzień.

Jeśli szukasz prezentu od serca, który zachwyci swoją oryginalnością i pięknem ta ceramiczna czarka z ręcznie rzeźbionymi ustami jest doskonałym wyborem. To nie tylko naczynie ale również miniaturowe dzieło sztuki. Zaproś je do swojego świata aby codzienne picie yerba maty stało się wyjątkowym rytuałem.
Pojemność kubka to 290 ml
dom kubki
Czarka z ustami na nozkach do yerba Projektanta Palcik
•   Hand Made intrygujące kubki   • dom - kubki