NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Palcik - ceramika kubki

czarka

kubki dom

yerba mate

czarka do yerbamaty

czarka z ustami

kubek z ustami

ceramika

czerwone

beżowe

białe

Palcik

ceramika czarka z ustami

kubek z ustami czarka do yerbamaty

czarka z ustami yerba mate

Czarka z ustami kubki palcik, yerba mate, do yerbamaty, z kubek ceramika
kubki: z ustami - czarka do yerbamaty
beżowe yerba mate ta wyjątkowa czarka to nie tylko naczynie, to przede wszystkim do yerbamaty kubki kubek z ustami
czarka czerwone z ustami kubek
ceramika z ustami ta wyjątkowa to nie tylko naczynie, to przede wszystkim kubki czarka
kubki czarka z ustami yerba mate
czarka z ustami kubki do yerbamaty ceramika
yerba mate ceramika
handmade kubki czarka z ustamiceramika czarka z ustami yerba matebeżowe yerba mate ta wyjątkowa czarka to nie tylko naczynie, to przede wszystkim do yerbamatyTa wyjątkowa czarka to nie tylko naczynie, to przede wszystkim rzeźba użytkowa, którą stworzyłam z pasji i miłości do rzemiosła i sztuki. Kubki ceramikaceramika z ustami ta wyjątkowa to nie tylko naczynie, to przede wszystkim kubki czarkakubki czarka z ustami yerba mate do yerbamatyczarka z ustami kubki do yerbamatyz czarka z ustami ceramika

czarka z ustami

200,00 zł
handmade kubki czarka z ustami
sprzedaje: Palcik
Ta wyjątkowa czarka to nie tylko naczynie, to przede wszystkim rzeźba użytkowa, którą stworzyłam z pasji i miłości do rzemiosła i sztuki.
Ta czarka to owoc długiego procesu tworzenia. Na samym początku nadałam formę naczyniu, na którym wyrzeźbiłam oryginalne i niepowtarzalne usta. Następnie naczynie odłożyłam do powolnego wyschnięcia trwającego kilka dni. Po całkowitym wyschnięciu czarka powędrowała do pierwszego wypału na biskwit, który trwał kilkanaście godzin. Kolejnym krokiem było staranne oczyszczenie czarki z nierówności oraz ręczne malowanie i pokrycie szkliwem. To właśnie szkliwo nadaje ostateczny wygląd i zapewnia trwałość.
Pomalowana czarka wróciła do pieca na wypał w temperaturze około 1240 stopni Celsjusza.
Każdy z etapów powstawania czarki był ważny ponieważ wymagał precyzji i skupienia.
Rezultatem tego procesu jest piękna, całuśna i jedyna w swoim rodzaju czarka, który nie tylko doskonale spełnia swoją funkcję ale również pobudza zmysły. Jej najważniejszym elementem są ręcznie rzeźbione usta, które nadają jej niepowtarzalny charakter i osobowość. Tej czarki nie chowa się do szafki ale eksponuje jako element wystroju aby cieszyć się jego pięknem na co dzień.

Jeśli szukasz prezentu od serca, który zachwyci swoją oryginalnością i pięknem ta ceramiczna czarka z ręcznie rzeźbionymi ustami jest doskonałym wyborem. To nie tylko naczynie ale również miniaturowe dzieło sztuki. Zaproś je do swojego świata aby codzienne picie yerba maty stało się wyjątkowym rytuałem.
Pojemność kubka to 240 ml
KOSZT TRANSPORTU
18,00 zł (Kurier DPD)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Palcik naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   Hand Made frapujące kubki   • dom - kubki