KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Tryptyk

Tryptyk nostalgiczny grafika parallel world jesień ilustracje
ręcznie zrobione grafika tryptyk nostalgicznyręcznie zrobione grafika tryptyk nostalgicznybrązowe grafika tryptyk nostalgicznytryptyk grafika pomarańczowe nostalgicznyręcznie zrobione grafika ilustracje tryptyk nostalgiczny

Tryptyk Nostalgiczny

99 zł
ręcznie zrobione grafika tryptyk nostalgiczny
projektant
oceny
5/5 - 104 opinie
kategoria
Tryptyk utworzony jest z trzech reprodukcji autorskich ilustracji wykonanych piórkiem z atramentem oraz akwarelą. Ilustracje są niezwykle poetyckie, ponieważ w rzeczywistości są to rysunkowe wariacje na temat utworów Haiku. Stąd oszczędna forma i kolorystyka. Ilustracje są w formacie A4 (297x210 mm.). Wysokiej jakości wydruk na papierze satynowanym o wysokiej gramaturze. Ilustracje wymagają oprawy.
OPINIE
Ivy
tryptyk nostalgiczny... - Grafika
tryptyk nostalgiczny... - Grafika Parallel World Tryptyk zachwycający, nawiązała się między nami chemia... Nostalgiczny to dobre określenie, dodałabym jeszcze tajemnica, ulotność, spokój, zaskoczenie. Pasuje do stonowanych jak i krzykliwych pomieszczeń.
Justyna
zamówienie - 3 ilustracje 30x40 cm. - Dom grafika
zamówienie - 3 ilustracje 30x40 cm. - Dom grafika Parallel World Grafiki bardzo ładne polecam
Paweł
miłosna opowieść... a4 - Grafika
miłosna opowieść... a4 - Grafika Parallel World Bardzo szybko, świetny kontakt. Produkt zgodny
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Parallel World naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   ręcznie zrobione grafika   • dom - grafikagrafika Parallel World
Parallel-World grafika:
koszyk
zamknij