NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Marina czajkowska - Poranek dom

Poranek

anioł aniołek

wiadomości poranek

kolorowe

Marina-Czajkowska

poranek aniołek

wiadomości anioł

"poranek na dobre wiadomości" giclee dom marina czajkowska anioł
dom poranek na dobre wiadomości
dom poranek na dobre wiadomości (giclee)
dom: Poranek na dobre wiadomości (Giclee) - anioł

"Poranek na dobre wiadomości" (Giclee)

95,00 zł
dom poranek na dobre wiadomości (giclee)
4,9/5 - 438 opinii
Giclee - wydruk na płótnie Canvas o wymiarach 50x40 cm, wykonany przy użyciu wysokiej jakości ekologicznych tuszy odpornych na promieniowanie UV. Wydruk naciągnięty jest na krosno malarskie, zabezpieczony lakierem oraz sygnowany na odwrocie. Czas realizacji 2-4 dni.
OPINIE / zwiń >
"poranek na dobre wiadomości" (giclee)
Marina Czajkowska - "poranek na dobre wiadomości" (giclee) Obraz piękny.
poranek na dobre wiadomości
Marina Czajkowska - poranek na dobre wiadomości Świetna kolorystyka. Obraz wywołuje uśmiech na twarzy, uspakaja swoim nastrojem, a jednocześnie pobudza do działania każdego poranka.
anioł struż zamówienie pani doroty - Dom
Marina Czajkowska - anioł struż zamówienie pani doroty P. Marina ma swój niepowtarzalny styl, obrazy Aniołów utrzymane są w charakterystycznym klimacie, który mnie urzekł. Zamówiony obraz ma dla mnie szczególne znaczenie, a pani Marina spełniła moje oczekiwania, cierpliwie znosząc uwagi i prośby. To, co ja nazywałam słowami, ona przenosiła na płótno. Efekt końcowy wywołał radość nie tylko na mojej twarzy, ale też w sercu. Poczułam, że to nasz osobisty domowy Anioł Stróż! Do teraz patrząc na niego wciąż się uśmiecham. Mąż też z przyjemnością patrzy na obraz. A dzieci polubiły go już na etapie przygotowań ;) P. Marina to Artystka przez wielkie "A"!
KOSZT TRANSPORTU
10,00 zł (Kurier)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Marina Czajkowska naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   dom   • domdom marina czajkowska
marina-czajkowska dom: