KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Pluszowa

Pluszowa panna misia jasny róż dla dziecka czarodziejska chatka
hand-made dla dziecka pluszowa panna misia - jasny różdla dziecka miś pluszowa panna misia - jasny różróżowe dla dziecka miś pluszowa panna misia - jasny różmaskotki dla dziecka pluszowa panna misia - jasny różdla dziecka maskotki pluszowa panna misia - jasny róż

Pluszowa panna misia - jasny róż

105 zł
hand-made dla dziecka pluszowa panna misia - jasny róż
oceny
4,6/5 - 34 opinie
kategoria
Oto pluszowa panna misia w jasno różowej sukience i jak na pluszową misię przystało jest niezwykle miła w dotyku i przytulaniu. Została powołana do życia za pomocą szydełka. Mierzy 23 cm. Patrzy na świat plastikowymi czarnymi (bezpiecznie montowanymi) oczkami. Nosek też plastikowy - pozwala jej wąchać świat, a w swoim środku ma sporo mięciutkiego wypełnienia poduszkowego i wielkie serce.

Misie powstają na specjalne zamówienie. Czas oczekiwania po złożeniu zamówienia wynosi 2,5 tygodnia.
Na Twoje specjalne zamówienie może posiadać na sukience dowolną literkę (proszę o informację na temat wyboru w komentarzu do zamówienia).
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Czarodziejska Chatka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• hand-made dla dziecka • inne przedmioty kategorii dla dzieckahand-made Czarodziejska Chatka
dla dziecka Czarodziejska-Chatka / dla dziecka:
koszyk
zamknij