KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Kremowa

Kremowa misia różowej sukience dla dziecka czarodziejska chatka
handmade dla dziecka kremowa misia w różowej sukiencedla dziecka misie kremowa misia w różowej sukiencedla dziecka maskotki kremowa misia w różowej sukience

Kremowa misia w różowej sukience

85 zł
handmade dla dziecka kremowa misia w różowej sukience
oceny
4,6/5 - 34 opinie
kategoria
kolory
Klasyka gatunku i kwintesencja "misiowatości" - kremowa panna misia w gustownej pastelowo różowej sukieneczce. Powołana do życia za pomocą szydełka, z miękkim wnętrzem (dla niewtajemniczonych - to przyjazny dzieciom wypełniacz poduszkowy) i plastikowymi (bezpiecznie zamontowanymi) ślepkami i noskiem. Jak na misię przystało jest miłośnikiem przytulania wszelakiego. Misia mierzy 23 cm i jest gotowa stać się towarzyszem życia dla każdego.

Narodziny misi trwają około 3 tygodni, taki jest więc czas oczekiwania na realizację zamówienia.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Czarodziejska Chatka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Handmade dla dziecka • inne przedmioty kategorii dla dzieckaHandmade Czarodziejska Chatka
dla dziecka Czarodziejska-Chatka / dla dziecka:
koszyk
zamknij