NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Shibui studio - Na-kosmetyki dekoracje

Betonowa

dekoracje dom

miska okrągła

betonowa doniczka

na owoce i przekąski

miska do kuchni

organizer do domu

na kosmetyki

szare

Shibui-Studio

na kosmetyki miska do kuchni

organizer do domu na owoce i przekąski

miska do kuchni betonowa doniczka

na owoce i przekąski miska okrągła

Betonowa doniczka na kwiaty, okrągła miska przekąski i owoce
dekoracje
- betonowa doniczka
- betonowa doniczka na owoce i-przekaski
Shibui Studio miska do kuchni
Shibui Studio dekoracje: - betonowa doniczka organizer do domu
dekoracje: - betonowa doniczka na kosmetyki
Shibui Studio atrakcyjne dekoracje betonowa doniczka na kwiaty
hand made dekoracje betonowa doniczka na kwiaty, okrągła miska przekąskiatrakcyjne dekoracje miska okrągła ręcznie wykonana średnia z betonudekoracje betonowa doniczka na kwiatybetonowa doniczka dekoracje na kwiatyatrakcyjne dekoracje betonowa doniczka na kwiatydekoracje betonowa doniczka na kwiatybetonowa doniczka dekoracje na kwiatyatrakcyjne dekoracje betonowa doniczka na kwiaty

Betonowa doniczka na kwiaty, okrągła miska na przekąski i owoce

80,00 zł
hand made dekoracje betonowa doniczka na kwiaty, okrągła miska przekąski
5/5 - 2 opinie
Ręcznie wykonana średnia miska z betonu, okrągła, niemalowana, z opcją błyszczącego wykończenia. Arystokratyczne piękno betonu w minimalistycznej i funkcjonalnej formie pasuje do każdego wnętrza, niezależnie od wystroju. Stylowy i praktyczny prezent na każdą okazję. Zaprojektowany z myślą o różnych zastosowaniach. Enjoy simplicity!

SPECYFIKACJA:

wysokość - 6cm
szerokość (mierzona po obwodzie) - w środku: 15.5cm, na zewnątrz: 17.5cm

materiały - beton (nie cement), impregnat hydrofobowy, /opcjonalnie: srebrny, złoty lub miedziany szlagmetal jako element wykończeniowy/

Produkt z możliwością personalizacji. Klient ma do wyboru sposób wykończenia z palety dostępnej na zdjęciu nr 8. Wybrane opcje należy umieścić w wiadomości do sprzedającego podczas składania zamówienia.

Czas realizacji zamówienia wynosi 3-7 dni.

- - -

Wszystkie nasze produkty są w 100% ręcznie wykonywane w domowym zaciszu poznańskiej kamienicy. Stąd zdarzają się drobne różnice pomiędzy poszczególnymi produktami, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy.
Produktów nie szlifujemy na gładko dla zachowania naturalnej tekstury betonu. Elementy faktury, takie jak otwory po pęcherzykach powietrza i chropowate wykończenie z widocznymi kamyczkami nie są wadą produktu - to one sprawiają, że beton zachowuje swoją masywność wizualną i wyjątkowy, intrygujący charakter.
Powierzchnia produktu jest dodatkowo impregnowana specjalistycznym preparatem opartym na nanotechnologii, co sprawia, że nasze wyroby są bardziej funkcjonalne i trwalsze, ale również mrozo- i wodoodporne oraz łatwe w pielęgnacji. Można myć pod wodą z użyciem nieścierających środków czyszczących oraz używać na zewnątrz (np. w ogrodzie).

Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś tego, czego szukasz lub interesuje Cię dodatkowa personalizacja produktu, napisz do nas! Chętnie realizujemy zamówienia specjalne, zgodnie z wytycznymi i życzeniami klienta. W takich przypadkach cena oraz czas realizacji zamówienia ustalane są indywidualnie.
KOSZT TRANSPORTU
20,00 zł (Kurier DHL)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Shibui Studio naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Hand Made atrakcyjne dekoracje   • dom - dekoracjeHand Made shibui studio
shibui-studio dekoracje: