Duża skarpeta świąteczna ze skrzatem na prezent

Skarpeta świąteczna duża skrzat

24,00 zł
handmade skarpeta świąteczna duża skrzat pomysł co pod choinkę
sprzedaje: Made by langer
5/5 - 23 oceny
Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę sprzedaży wyjątkowej skarpety świątecznej. Nadruk przedstawia wesołego skrzata w zielonym stroju, obok niego jest napis "Merry Christmas. Nasza skarpeta wykonana jest z wysokiej jakości microfibry, która jest nie tylko miękka i przyjemna w dotyku, ale także bardzo trwała. Nadruk na skarpecie jest z jednej i drugiej strony taki sam.

Jej wymiary to ok. 34 x 58 cm. Można zawiesić ją w domu jako dekorację świąteczną, a w niej umieścić mały podarunek lub słodycze. Jej żywe kolory dodadzą świątecznej atmosfery każdemu pomieszczeniu.

Marka Made by Langer gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Nasze skarpety dekoracyjne są starannie zszywane i dbamy o każdy detal, aby zapewnić naszym klientom satysfakcję z zakupu.

Zachwyć się naszymi żywymi kolorami i kup już dziś!
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Ta duża skarpeta świąteczna od razu kojarzy się z tym momentem, kiedy w końcu możesz sięgnąć po upominek. Wesoły skrzat w zielonym stroju i napis „Merry Christmas” tworzą klimat, który widać od pierwszego spojrzenia - bez względu na to, czy zawiesisz ją przy choince, na kominku, czy po prostu w kąciku świątecznych ozdób.

Skandynawską prostotę dekoracji podkręca tutaj miękka microfibra i staranne wykonanie - skarpeta jest trwała i przyjemna w dotyku. Nadruk jest czytelny, a co ważne, z obu stron, więc świetnie prezentuje się również wtedy, gdy skarpeta delikatnie się odwraca.

  • Wymiary: ok. 34 x 58 cm
  • Materiał: microfibra
  • Zastosowanie: dekoracja + miejsce na małe słodycze i drobne prezenty

To naprawdę uroczy pomysł na prezent dla kogoś bliskiego - dla dziecka, partnera lub koleżanki, która lubi świąteczne dodatki z charakterem.


•   Hand Made dekoracje świąteczne   •
KOSZT TRANSPORTU
20,00 zł (Kurier inPost)
16,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Made by langer naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS NADANIA ZAMÓWIENIA
kolejny dzień roboczy
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >