KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Miska

Miska salaterka figurką kota kolor morski ceramika azulhorse
ręcznie zrobione ceramika miska salaterka z figurką kota - kolor morskigustowne ceramika miska salaterka z figurką kotaturkusowe ceramika miska salaterka z figurką kotamiseczka ceramika miska salaterka z figurką kotagustowne ceramika miseczka miska salaterka z figurką kota

Miska salaterka z figurką kota - kolor morski

80 zł
ręcznie zrobione ceramika miska salaterka z figurką kota - kolor morski
projektant
oceny
5/5 - 19 opinii
kategoria
Ręcznie formowana ceramiczna miska z figurka leżącego, odpoczywającego, zblazowanego kota. :D Świetna dekoracyjna miska do ciastek słodyczy, sałatek, zwłaszcza dla miłośników kotów - kociarzy.

Miska dekorowana szkliwami : w kolorze białym - środek oraz figurka kota. Na zewnątrz szkliwo matowe w kolorze morskim, turkusowym.

Miska wypalana w temp 1200 C - nadaje się do zastosowań spożywczych w tym gorących płynów. szkliwa bezpieczne przeznaczone do kontaktu z żywnością.

wielkość: wysokość ok 14 cm, średnica - ok 19 cm. Określiłabym wielkość miseczki jako średnią. uwaga - obwód miseczki nie jest idealnie okrągły - lekko zdeformowana.
KOSZT TRANSPORTU
• Paczka Pocztowa Priorytetowa: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta AzulHorse naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręcznie zrobione gustowne ceramika • inne gustowne przedmioty kategorii dom - ceramikaręcznie zrobione AzulHorse
ceramika Azul-Horse / ceramika:
koszyk
zamknij