Miska obiadowa ceramika yagart, talerz, niebieska
ceramika: Miska obiadowa - talerz niebieska
Miska obiadowa - talerz
hand-made ceramika miska obiadowamiska obiadowa ceramika talerzniebieskie miska obiadowa talerz

Miska obiadowa

85,00 zł
hand-made ceramika miska obiadowa
5/5 - 1 opinia
Miska toczona na kole garncarskim z czarnej gliny, szkliwiona błyszczącym niebieskim szkliwem. Będzie idealna na dużą porcję zupy lub płatków- pomieści ponad 600ml płynu.

Przedmiot jest dostępny od ręki.

Każdy sprzedawany przedmiot jest wykonany w 100% ręcznie, przy użyciu dobrej jakości mas ceramicznych i szkliw. Można je myć w zmywarkach.

PROCES:
Praca zaczyna się od odmierzenia odpowiedniej ilości gliny i ręcznego wyrobienia, co pozwala na usunięcie powietrza z masy. Następnie przedmiot lepię ręcznie lub na kole garncarskim. Potem odstawiam go do wyschnięcia, co zajmuje zazwyczaj kilka dni, czasami nawet tygodni. Podczas tego procesu trzeba pilnować, żeby schnięcie nie było zbyt szybkie i nierównomierne- to pozwala uniknąć pęknięć. Po wyschnięciu prace są wypalane w temperaturze 950 stopni, co wstępnie "utwardza" prace, ale równocześnie umożliwia ich poszkliwienie. Po pokryciu prac szkliwem, wypalam je ponownie w temperaturze 1070-1250 stopni, w zależności od rodzaju użytej masy, szkliw i przeznaczenia przedmiotu.
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności
KOSZT TRANSPORTU
16,00 zł (Paczkomat inPost)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Yagart naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS NADANIA ZAMÓWIENIA
kolejny dzień roboczy
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Hand-Made trendy ceramika   • dom - ceramika