NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Polepione - Misa ceramika

Ceramiczny

ceramika dom

talerz patera

sushi miska

turkusowe

zielone

brązowe

poLEPIONE

misa sushi

miska patera

sushi talerz

Ceramiczny zestaw do sushi ceramika polepione talerz, patera
talerz
sushi
poLEPIONE ceramika: Ceramiczny zestaw do sushi
ceramika: Ceramiczny zestaw do sushi
poLEPIONE
Ceramiczny zestaw do sushi
Ceramiczny zestaw do sushi
hand made ceramika ceramiczny zestaw do sushipatera ceramika talerz ceramiczny zestaw do sushizielone patera ceramiczny zestaw do sushitalerz ceramika turkusowe ceramiczny zestaw do sushiwyjątkowe miska ceramiczny zestaw do sushimiska ceramiczny zestaw do sushimiska ceramika ceramiczny zestaw do sushipatera miska ręcznie wykonany, zestaw talerzy ceramicznych

Ceramiczny zestaw do sushi

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem poLEPIONE - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 28 opinii
Ręcznie wykonany, zestaw talerzy ceramicznych z czarnej gliny dla 2 osób. Szkliwo satynowe, półmatowe dopuszczone do kontaktu z żywnością w kolorach: zieleni, turkusu i brązu. Zestaw zawierza 1 dużą paterę, 2 talerze, dwie małe miseczki, 1 większą miseczkę oraz 2 podkładki pod pałeczki. Można myć w zmywarce. Wymiary patery: szerokość: 21 cm, długość 27 cm. Wymiary talerzy: szerokość: 15 cm, długość 22 cm. Średnica większej miseczki: 10 cm, średnica małych miseczek: 7 cm.
Należy pamiętać, że kolory na zdjęciach są zależne od rodzaju ekranu komputera, w rzeczywistości mogą nieco różnić się odcieniem.
Każdy mój produkt jest wykonany ręcznie, dlatego mogą występować niewielkie różnice w kształcie, kolorze i fakturze przedmiotu, ale właśnie to powoduje że są one unikatowe:).
OPINIE / rozwiń >
•   Hand Made wyjątkowe ceramika   • dom - ceramikaHand Made polepione
polepione ceramika: