Szydełkowe, Dzianinowe buciki/trampki dla dziecka poniżej pierwszego roku życia | Hug Me Collection
handmade szydełkowe, dzianinowe buciki/trampki dla dziecka poniżej pierwszego roku życia
Te niezwykle urocze szydełkowe trampki dla dzieci poniżej pierwszego roku życia to idealny prezent na każdą wyjątkową okazję!
Takich bucików nie znajdziecie w sklepach tzw. sieciówkach.
Każda maleńka para trampek jest wyjątkowym dziełem sztuki, które wywoła uśmiech na twarzy każdego szczęśliwego odbiorcy.
Miękkie i wygodne buciki świetnie dopasują się i zapewnią ochronę delikatnym stópkom Twojego Dziecka!
Idealnie dopasowują się do nogi i dopasowują do każdej części garderoby.
Twoje Dziecko będzie wyglądać bardzo stylowo i pięknie.
WYKONANIE:
1. Buciki wykonane ręcznie z włóczki dedykowanej dla dzieci Alize Baby Best z dodatkiem nici bambusowej.
2. Podeszwa składa się z 3 warstw - pomiędzy warstwami dzianinowymi umieszczona jest warstwa z filcu, co nadaje bucikowi kształt ale jednocześnie zachowuje miękkość i giętkość
3. Dzięki sznurowaniu buty idealnie dopasowują się do nogi dziecka co zabezpiecza przed zsuwaniem się ze stópki,
Niezależnie od tego, czy szukasz specjalnego prezentu, czy po prostu chcesz rozpieszczać swoje maleństwo, te ręcznie robione buciki mogą być właśnie tym.
Dzięki swojemu urokowi i wyjątkowemu wzornictwu z pewnością staną się cenną pamiątką. Okaż dziś swoją miłość i uznanie tymi uroczymi, ręcznie szydełkowymi bucikami!
Buciki nadają się jako prezent dla noworodka, mamy w ciąży, świeżo upieczonych rodziców, na imprezę w ciąży, baby shower, prezent dla przyjaciółki, prezent dla bliskiej osoby, na sesję zdjęciową lub po prostu bez powodu. Zachwyć swoje dzieci wspaniałym, ręcznie robionym prezentem!
PRZYBLIŻONE ROZMIARY BUCIKÓW
0-3 miesiące długość podeszwy 9 cm
3-6 miesięcy długość podeszwy 10-10,5 cm
6-9 miesięcy długość podeszwy 11 cm
9-12 miesięcy długość podeszwy 12 cm
Jest to sugerowany przedział wiekowy dla każdego rozmiaru. Pamiętaj, że stopa i główka każdego dziecka rośnie w różnym tempie.
Te buciki to wzór czas realizacji 5-7 dni. Kolory do uzgodnienia jestem otwarta na propozycje
DOSTĘPNE OD RĘKI
dł. podeszwy 10 cm
ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
KOSZT TRANSPORTU
• 20,00 zł (Kurier)
• 17,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia
W przypadku zamawiania
więcej niż jednego przedmiotu Projektanta
Hug Me Collection naliczony zostanie
wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
Sprzedający jest uznawany za przedsiębiorcę w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego - Każdy zakup, który dokonujesz u niego jako Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta, jest chroniony na mocy przepisów konsumenckich. Jako Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
Odpowiedzialność za wykonanie umowy sprzedaży ponosi w całości sprzedający.
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
Wystawiam faktury (bez VAT) albo rachunki na żądanie kupującego.
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >
OSTRZEŻENIA
• Korzystanie z produktów sprzedawanych przez sklep odbywa się na pełną odpowiedzialność osoby pełnoletniej.
• Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki, dokładnie sprawdzaj, czy nie jest uszkodzone przed każdym użyciem.
• Czujność dorosłych pozostaje najlepszą zasadą bezpieczeństwa najmłodszych.
wczytaj informacje o producencie