Zegar łąka zegary enio art, kwiaty polne, chabry
Ceramiczny zegar o okrągłej, lekko pofalowanej tarczy. Na zegarze są odciśnięte kwiaty polne: chabry, dzika marchew i wyka
niebieskie kwiaty polne zegar łąka chabry
zegar zielone łąka chabry kwiaty polne
niepowtarzalne zegary zegar łąka
handmade zegary zegar łąkazegar zegary łąka chabryniebieskie kwiaty polne zegar łąka chabryzegar zielone łąka chabryniepowtarzalne zegary zegar łąka

Zegar Łąka

380,00 zł
handmade zegary zegar łąka
sprzedaje: Enio Art
5/5 - 54 opinie
Ceramiczny zegar o okrągłej, lekko pofalowanej tarczy. Na zegarze są odciśnięte kwiaty polne: chabry, dzika marchew i wyka. Malowane angobami i pokryte transparentnym szkliwem. Mechanizm na baterię AA. Średnica tarczy 26 cm.

Przedmiot spakuję na prezent. Dodam kartonową przywieszkę EnioArt, owinę w biały/ szary papier, przewiążę naturalnym sznurkiem z glinianą przywieszką w kształcie serduszka.

Przesyłki pakuję w duchu "zero waste". Karton jest używany, wypełnienie ( papier, skropak czy poduszeczki) również są z drugiej ręki. Bez obaw, wszystko jest w bardzo dobrym stanie. Zachęcam do ponownego użycia tych materiałów :)


Kolory na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej.
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności
ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
Enio Art - zegar trawy
zegar trawy - Zegary
Przepiękny zegar! Taki mój wymarzony :) A do tego nie było żadnego problemu ze zmianą wskazówek na białe, bardzo dziękuję i gorąco polecam Enio Art :)
Enio Art - zegar "turkusowa wiosna"
zegar "turkusowa wiosna" - Dom zegary
Piękny zegarek, żona zachwycona.
Enio Art - zegar "kwiaty polne"
zegar "kwiaty polne" - Zegary
Piekny zegar, żona zachwycona.
KOSZT TRANSPORTU
15,00 zł (Kurier)
15,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Enio Art naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS NADANIA ZAMÓWIENIA
kolejny dzień roboczy
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   Hand-Made niepowtarzalne zegary   • dom - zegary