Zegar drewniany pokryty farbą tablicową zegary dwa tak
handmade zegary zegar drewniany pokryty farbą tablicowąunikalne zegary zegar drewniany pokryty farbązegary farbatablicowa zegar drewniany pokryty farbąfarbatablicowa zegary zegar drewniany pokryty farbąunikalne zegary farbatablicowa zegar drewniany pokryty farbązegary farbatablicowa zegar drewniany pokryty farbą

Zegar drewniany pokryty farbą tablicową

przedmiot został sprzedany

projektant
oceny
5/5 - 4 opinie
kategoria
dom > zegary
kolory
Materiał: drewno sosnowe klejone
Kolor: czarny
Wymiary: średnica 34 cm

Zegar został wykonany z drewna sosnowego o grubości 4 mm. Pomalowany jest czarną farbą tablicową, dzięki czemu pozostawia właścicielowi (i nie tylko) możliwość uwolnienia swojej artystycznej duszy! Możesz na nim przekazać bliskim codzienne pozdrowienia lub po prostu coś narysować - nie krępuj się i nie ograniczaj cały zegar jest do Twojej dyspozycji :).
Zegar jest naprawdę duży i ładnie prezentuje się na ścianie - jego średnica to 34 cm. Do zegara dołączony jest mechanizm płynący - nie wydaje odgłosów tykania - posiadający zawieszkę oraz bateria 1,5V AA.
Istnieje możliwość wybrania koloru wskazówek:
- czarne prostokątne,
- czarne łezki,
- czerwone prostokątne,
- złote łezki.

UWAGA! Przy składaniu zamówienia prosimy o informację, które wskazówki mamy dołączyć do zegara. W innym przypadku, wyślemy domyślny rodzaj.
dom zegary Zegar drewniany pokryty farbą tablicową
Zegar drewniany pokryty farba tablicowa Projektanta Dwa Tak
• HandMade unikalne zegary • inne unikalne przedmioty kategorii dom - zegaryHandMade Dwa Tak
koszyk
zamknij