Artystyczna kompozycja szkła zegar ;blask ; zegary natali szklo

Artystyczna kompozycja ze szkła - zegar "BLASK"

350 zł
ręczne wykonanie zegary artystyczna kompozycja ze szkła - zegar blask
projektant
oceny
4,8/5 - 31 opinii
kategoria
dom > zegary
PRAWDZIWA OZDOBA KAŻDEGO WNĘTRZA. Znakomity na prezent. Ciekawy design sprawia, iż jest on nietuzinkowy oraz jedyny w swojej formie i rodzaju. Wykonany metodą fusingu - modelowania szkła na gorąco wg własnego wzoru. Wykonany z samego szkła(Szkło Artystyczne) bez użycia kleju czy farb. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie piękną formę i unikalne wykonanie. Obraz jest jedynym egzemplarzem, co jest niewątpliwie jego dodatkowym atutem. Nie kupisz tego w sklepie, wykonanie jest ręczne. Każdy egzemplarz ma swój charakter.Zegar można bez problemu powiesić na ścianie (posiada metalowe mocowania). Przy zastosowaniu odpowiedniego światła kompozycja nabiera blasku i staje się jeszcze bardziej interesująca.Grubość szkła: 3 - 9 mm. Wymiary: 32 x 28 cm.
OPINIE
Lesław
artystyczna kompozycja ze szkła - zegar "rudy kot - Zegary
artystyczna kompozycja ze szkła - zegar "rudy kot - Natali Rzeczywiście znakomity prezent, bardzo miły kontakt.. Polecam
Lesław
artystyczna kompozycja ze szkła - zegar "kot - Zegary
artystyczna kompozycja ze szkła - zegar "kot - Natali Rzeczywiście znakomity prezent, bardzo miły kontakt. Polecam
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 23,1 zł
• Przesyłka Kurier: 25,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Natali naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   ręczne wykonanie frapujące zegary   • dom - zegaryręczne wykonanie Natali
Natali zegary:
koszyk
zamknij