Artystyczna kompozycja szkła zegar ;dama papierosem ; zegary

Artystyczna kompozycja ze szkła - zegar "Dama z papierosem"

450 zł
ręcznie zrobione zegary artystyczna kompozycja ze szkła - zegar dama z papierosem
projektant
oceny
4,8/5 - 31 opinii
kategoria
dom > zegary
PRAWDZIWA OZDOBA KAŻDEGO WNĘTRZA. Znakomity na prezent. Ciekawy design sprawia, iż jest on nietuzinkowy oraz jedyny w swojej formie i rodzaju. Wykonany metodą fusingu - modelowania szkła na gorąco wg własnego wzoru. Wykonany z samego szkła(Szkło Artystyczne) bez użycia kleju czy farb. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie piękną formę i unikalne wykonanie. Obraz jest jedynym egzemplarzem, co jest niewątpliwie jego dodatkowym atutem. Nie kupisz tego w sklepie, wykonanie jest ręczne. Każdy egzemplarz ma swój charakter.Zegar można bez problemu powiesić na ścianie (posiada metalowe mocowania). Przy zastosowaniu odpowiedniego światła kompozycja nabiera blasku i staje się jeszcze bardziej interesująca.Grubość szkła: 3 - 9 mm. Wymiary: 32 x 28 cm.

KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 18,3 zł
• Przesyłka Kurier: 25,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Natali naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
ręcznie zrobione zegary • inne ręcznie zrobione przedmioty kategorii dom - zegaryprace Natali
zegary Natali / zegary:
koszyk
zamknij