Khauta - Labradoryt, karneol, srebro
przedmiot został sprzedany
Markiza gładkiego, cudownie złotego labradorytu o widowiskowej złoto-pomarańczowej barwie, oprawiona w srebrne sploty. Między zwoje wplecione dodatkowo oponki fasetowanego, pomarańczowego, mistycznego kwarcu i brioletka pomarańczowego karneolu. Wisior posiada własną, sporą, gładką krawatkę. Srebro oksydowane, mocno przecierane i polerowane dla uzyskania połysku.
Technika: Wire-wrapping
Wszystkie dodatki wykonane ze srebra próby 925 (próba wybita na krawatce).
Wysokość wisiora mierzona od szczytu krawatki: 5,6 cm.
Naszyjnik zostanie ozdobnie zapakowany
KOSZT TRANSPORTU
W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Antilae naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
Sprzedający Antilae jest przedsiębiorcą - Każdy zakup, który dokonujesz u niego jako Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta, jest chroniony na mocy przepisów konsumenckich. Jako Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
Odpowiedzialność za wykonanie umowy sprzedaży ponosi w całości sprzedający.
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
Wystawiam faktury VAT.