KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
NOWOŚĆ!!!

Nowość officefelt duża torba 2w1 grafit pomarańczowy torebki
ręczne wykonanie torebki nowość!!! officefelt - duża torba 2w1 grafit pomarańczowyefektowne torebki filc nowość!!! officefelt - duża torbapomarańczowe torebki filc nowość!!! officefelt - duża torbaduża torebki nowość!!! officefelt - torbaefektowne torebki duża nowość!!! officefelt - torbatorebki duża nowość!!! officefelt - torba

NOWOŚĆ!!! OfficeFelt - duża torba 2w1 grafit pomarańczowy

przedmiot został sprzedany

projektant
oceny
4,9/5 - 32 opinie
kategoria
Prosta, minimalistyczna torba na ramię i do ręki, wykonana z filcu o grubości 4mm, impregnowanego i stabilizowanego. Bardzo pojemna, posiada wewnętrzną kieszeń na drobiazgi, zapinana na suwak.
Łączy w sobie 2 fasony.
Posiada odpinane (napy) "nosidło" - tutaj w kolorze szarym, po jego odpięciu mamy dużą torbę w formie łódki na nylonowych długich rączkach. Po przypięciu "nosidła" zmienia nam się wygląd torby i otrzymujemy dodatkową możliwość noszenia torebki w ręku na wzmacnianych filcowych rączkach.
szer. góra 42cm
szer. dół 33cm
wys. 35cm
wys. z krótkimi rączkami 50cm
wys. z długimi rączkami 60cm
gł. 8cm
Torebkę można zamówić w każdym z kolorów widocznych na ostatnim zdjęciu. Po kupnie proszę o wiadomość z wybranym kolorem, następnie otrzymają Państwo e-mail zwrotny z okresem oczekiwania na dany kolor. Czas realizacji 3-10 dni roboczych.
torebki
Nowosc officefelt duza torba grafit Projektanta TOTOSTYLE
•   ręczne wykonanie efektowne torebki   • torebkiręczne wykonanie Totostyle
koszyk
zamknij