NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Malowany jedwab - jedwabny szal szaliki

Malowany

szaliki dodatki

malowane ręcznie

szal w irysy

jedwabny szal

irysy kwiaty

szare

fioletowe

zielone

malowany-jedwab

jedwabny szal kwiaty

Malowany jedwabny szal - irysy na szarości szaliki jedwab, kwiaty, ręcznie
Malowany jedwabny szal - irysy na szarości - ręcznie kwiaty
kwiaty szaliki irysy
Delikatny, ręcznie malowany, jedwabny szal o wzorze irysów. Irysy
handmade szaliki malowany jedwabny szal - irysy na szarościkwiaty irysy malowany jedwabny szal - na szarościfioletowe szaliki delikatny, ręcznie malowany, jedwabny szal o wzorze irysów kwiatyirysy szaliki szare malowany jedwabny szal - na szarości ręcznie

Malowany jedwabny szal - irysy na szarości

387,00 zł
przedmiot nie jest jeszcze wystawiony na sprzedaż
5/5 - 37 opinii
Delikatny, ręcznie malowany, jedwabny szal o wzorze irysów. Projekt szala to namalowane w odcieniach fioletu irysy na cieniowanym tle w odcieniach jasnej szarości. Rysunek irysów podkreślony biała linia gutty. Szal podpisany jest przez autorkę. Wymiary szala to 45x180cm. Szal zapakowany jest w ręcznie malowaną ekologiczną torebkę również z motywem maków. Szal będzie namalowany specjalnie dla Ciebie.

Do szala dołączona jest obszerna informacja o jedwabiu, malowaniu na nim i sposobie dbania o niego. Podaruj sobie jedwabną przyjemność!

Naturalny jedwab jest doskonały zarówno na jesienne i zimowe chłody, jak i letnie upały. Ta delikatna i fantazyjna tkanina jest w moim odczuciu najlepsza jako materiał dla wytwornych kobiecych strojów i dodatków.

Uwaga: Kolory widoczne na ekranie mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów - przyczyna tkwi w różnej kalibracji monitorów oraz barwie światła w jakiej wykonuję zdjęcia. Każdy mój ręcznie malowany produkt jest unikatowy i będzie się różnił nieznacznie od tego, który jest na zdjęciu o ile nie jest to gotowy produkt do kupienia. Wszystkie wzory maluję ręcznie bez użycia szablonów, więc każdy szal czy chusta jest wyjątkowy.

•   Handmade szaliki   • dodatki - szalikiHandmade malowany jedwab