NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Malowany jedwab - kolorowy szal szaliki

Malowany

szaliki dodatki

jedwabny szal

malowany szal

malowany ręcznie

wyjątkowy szal

jedwabny prezent

kolorowy szal

kolorowe

Malowany-Jedwab

kolorowy szal wyjątkowy

jedwabny prezent malowany ręcznie

wyjątkowy szal malowany

malowany ręcznie jedwabny szal

Jedwabny szal malowany ręcznie, wyjątkowy prezent: kolorowy szaliki
Malowany Jedwab jedwabny szal szaliki - kolorowe maki na bieli prezent
malowany szal - kolorowe maki na bieli szaliki jedwabny prezent
malowany szal - kolorowe maki na bieli szaliki wyjątkowy
Malowany szal - kolorowe maki na bieli - Handmade szaliki wyjątkowy
handmade szaliki malowany szal - kolorowe maki na bielijedwabny szal szaliki malowany - kolorowe maki na bieli prezentmalowany szal - kolorowe maki na bieli szaliki jedwabny prezentmalowany szal - kolorowe maki na bieli szalikiurokliwe malowany szal - kolorowe maki na bieli jedwabny

Malowany szal - kolorowe maki na bieli

387,00 zł
przedmiot nie jest jeszcze wystawiony na sprzedaż
5/5 - 37 opinii
Delikatny, ręcznie malowany, jedwabny szal o wzorze maków. Projekt szala to namalowane w odcieniach różu, czerwieni i fioletu maki w raz z roślinnymi wzorami na naturalnym kolorze jedwabiu - złamanej delikatnie bieli. Rysunek maków podkreślony biała linia gutty, której w tym projekcie już nie widać. Wymiary szala to 45x180cm. Szal zapakowany jest w ręcznie malowaną ekologiczną torebkę również z motywem maków. Szal będzie namalowany specjalnie dla Ciebie.

Do szala dołączona jest obszerna informacja o jedwabiu, malowaniu na nim i sposobie dbania o niego. Podaruj sobie jedwabną przyjemność!

Naturalny jedwab jest doskonały zarówno na jesienne i zimowe chłody, jak i letnie upały. Ta delikatna i fantazyjna tkanina jest w moim odczuciu najlepsza jako materiał dla wytwornych kobiecych strojów i dodatków.

Uwaga: Kolory widoczne na ekranie mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów - przyczyna tkwi w różnej kalibracji monitorów oraz barwie światła w jakiej wykonuję zdjęcia. Każdy mój ręcznie malowany produkt jest unikatowy i będzie się różnił nieznacznie od tego, który jest na zdjęciu o ile nie jest to gotowy produkt do kupienia. Wszystkie wzory maluję ręcznie bez użycia szablonów, więc każdy szal czy chusta jest wyjątkowy.

•   Handmade urokliwe szaliki   • dodatki - szaliki