NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Momentino - Drzewko ślub

Podziękowania

podziękowania rodziców

rodzicom obraz

rustykalne drzewko

szare

Momentino

drzewko rodzicom

rustykalne rodziców

obraz podziękowania

Podziękowania dla rodziców rodzicom rustykalne obraz 3d lniany
ślub
ślub: podziękowania dla rodziców rodzicom rustykalne obraz 3d lniany len
ślub podziękowania dla rodziców rodzicom rustykalne obraz 3d lniany len
unikalne ślub podziękowania dla rodziców rodzicom
ślub rodziców podziękowania dla rodzicom

Podziękowania dla Rodziców Rodzicom RUSTYKALNE Obraz 3D Lniany len

150,00 zł
ślub podziękowania dla rodziców rodzicom rustykalne obraz 3d lniany len
4,5/5 - 26 opinii
WYMIAR 40x50 bardzo praktyczny wymiar na powieszenie na ścianie lub postawienie na stojaczku/mini sztaludze(jeśli rodzice nie dysponują miejscem na ścianie)

MATERIAŁ I KOLOR: Podziękowania wykonane są na podobraziu malarskim (gotowy obraz z ramami) z naturalnego lnu. Materiał to włoskie grube 280 gr. płótno lniane na którym naklejone są wycinane i grawerowane laserem drewniane elementy. Drewniane elementy - to najwyższej jakości sklejka topolowa 3mm. Jej walorem jest lekkość, subtelność i delikatna naturalna barwa.

LISTA WYRAZÓW: standardowo umieszczone są najbardziej popularne i uniwersalne wyrazy. Na życzenie bez żadnej dopłaty możemy zamienić do 3 wyrazów na sercu. Podajesz jaki wyraz mamy usunąć i jaki inny w to miejsce wstawić np. usunąć troskę wstawić odrabianie lekcji, np. usunąć wycieczki wstawić schabowy z ziemniaczkami :-) Jeśli wszystkie wyrazy, które znajdują się na drzewku odpowiadają Wam napisz, że lista wyrazów bez zmian, że może zostać tak jak w standardzie. Proszę zwrócić uwagę na to, że podziękowania mogą być różne np różne tytuły np drzewko nr 1. Kochani Rodzice (lista wyrazów bez zmian), a drzewko nr 2. Kochana Mamo będą zmiany, i wypisujesz jakie wyrazy usunąć a jakie wpisać. POD ZDJĘCIAMI LISTA WYRAZÓW STANDARDOWYCH

TYTUŁY NA DRZEWKU: do wyboru Kochani Rodzice, Kochana Mamo, Kochany Tato dziękujemy za...
PERSONALIZACJA: pod drzewkiem znajdują się imiona z datą ślubu. Sposób napisu imion i daty jak na zdjęciach. Proszę zwrócić uwagę na zapis cyfr w dacie np. 05.06.2019, czy 5.06.2019, standardowo nie ma możliwości zapisu miesiąca słownie np. 5 czerwca 2019, ale jeśli Ci bardzo zależy to napisz i będzie zrobione.

Czas realizacji do 14 dni roboczych
OPINIE / zwiń >
podziękowania dla rodziców rodzicom ślubne - Ślub
Momentino - podziękowania dla rodziców rodzicom ślubne Super rameczki , eleganckie , dobra jakosc , jestem bardzo zadowolona z tego wyboru . Rodzuci3 jak najbardziej zadowoleni
podziękowania dla rodziców rodzicom ślubne - Ślub
Momentino - podziękowania dla rodziców rodzicom ślubne Polecam
podziękowania dla rodziców rodzicom ślubne - Ślub
Momentino - podziękowania dla rodziców rodzicom ślubne Bardzo ładne podziękowanie. Precyzyjnie zrobione. wyjątkowa komunikacja z projektantką. Polecam.
KOSZT TRANSPORTU
DARMOWA (Kurier)

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Momentino naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   unikalne ślub   • ślubślub momentino
momentino ślub: