KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
FIGURKA

Figurka tort ślubny dwie owieczki wino ślub anibyleco wesele fimo
hand made ślub figurka na tort ślubny dwie owieczki i winoślub figurka na tort ślubny dwiekolorowe ślub figurka na tort ślubny dwiefigurka ślub czarne na tort ślubny dwieślub owieczki figurka na tort ślubny dwieślub owieczki figurka na tort ślubny dwieowieczki ślub figurka na tort ślubny dwie

FIGURKA NA TORT ŚLUBNY dwie owieczki i wino

250 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
159 zł
hand made ślub figurka na tort ślubny dwie owieczki i wino
projektant
oceny
4,8/5 - 223 opinie
kategoria
Całkowita wysokość figurki to około 9,3 cm, wymiary podstawy (razem z wystającymi elementami) to około 10 cm x 12 cm. Figurka wykonana została z wysokiej jakości masy termoutwardzalnej (utwardzonej i lakierowanej), buteleczka oraz kieliszek wykonane z plastiku. Podstawa ma kształt serca. Głowa Pani Młodej ozdobiona białym welonem z tiulu. Figurka stanie się piękną pamiątką tego jedynego dnia - służy jako ozdoba Tortu Ślubnego. Jest możliwość wykonania specjalnego zamówienia FIGURKI NA TORT ŚLUBNY!!
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 14,50 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Anibyleco naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand Made ślub • inne przedmioty kategorii ślubHand Made Anibyleco
ślub Anibyleco / ślub:
koszyk
zamknij