KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
segregator-kronika

Segregator-kronika wzór scrapbooking notesy shiraja kronika
ręczne wykonanie scrapbooking notesy segregator-kronika wzór !!ręczne wykonanie scrapbooking notesy kronika segregator-kronika wzór !!pomarańczowe scrapbooking notesy segregator segregator-kronika wzór !!

segregator-kronika WZÓR !!

130 zł
ręczne wykonanie scrapbooking notesy segregator-kronika wzór !!
projektant
oceny
5/5 - 303 opinie
Segregator na karty formatu A4, ozdobiony techniką scrapbookingu. Tutaj akurat w formie kroniki, z kartą tytułową w środku.

Produkt na zamówienie, dostosowany do potrzeb klienta. Mogę wykonać w ten sposób kroniki, przepiśniki itp. Dodatki, kolorystyka i styl do uzgodnienia.
Przed zakupem proszę o wiadomość w celu ustalenia szczegółów
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 15,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Shiraja naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Ręczne wykonanie scrapbooking notesy • inne ręczne wykonanie przedmioty kategorii akcesoria - scrapbooking notesyprace Shiraja
scrapbooking notesy Shiraja / scrapbooking notesy:
koszyk
zamknij