Notes drewnianym pudełku scrapbooking notesy qachna
ręczne wykonanie scrapbooking notesy notes w drewnianym pudełkueleganckie scrapbooking notesy notes w drewnianym pudełkuscrapbooking notesy notes w drewnianym pudełkuscrapbooking notesy notes w drewnianym pudełku

Notes w drewnianym pudełku

130 zł
ręczne wykonanie scrapbooking notesy notes w drewnianym pudełku
projektant
oceny
4,9/5 - 103 opinie
tagi
kolory
Mam do zaoferowania wyjątkowy notes w drewnianym pudełku. Notes składa się ze 100 stron jednostronnie zdobionych oraz wyjątkowych dwóch okładek w tym samym stylu dekorowane jest pudełko. Oczywiście ten jest tylko przykładowy i ma już swoją właścicielkę, a jak będzie wyglądał Twój od Ciebie to zależy. Kolory, dodatki imię, podajesz mi wszystko i na pewno stworzymy coś specjalnego, polecam na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta qachna naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręczne wykonanie eleganckie scrapbooking notesy • inne eleganckie przedmioty kategorii akcesoria - scrapbooking notesyRęczne wykonanie qachna
koszyk
zamknij