NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Wrzosowisko - Drewno scrapbooking albumy

Niekończący

scrapbooking albumy akcesoria

książka kucharska

przepiśnik przepisy

boho drewno

beżowe

brązowe

różowe

Wrzosowisko

drewno książka kucharska

boho przepisy

książka kucharska przepiśnik

Niekończący się przepiśnik imienny, boho scrapbooking albumy
scrapbooking albumy
scrapbooking albumy: Niekończący się Przepiśnik imienny, BOHO - książka
Wrzosowisko Niekończący się Przepiśnik imienny, BOHO - książka ksiazka kucharska
Wrzosowisko Niekończący się Przepiśnik imienny, BOHO - książka
drewno
handmade scrapbooking albumy niekończący się przepiśnik imiennyscrapbooking albumy przepiśnik niekończący się imiennybrązowe scrapbooking albumy przepisy niekończący się przepiśnik imiennyprzepiśnik scrapbooking albumy niekończący się imiennyscrapbooking albumy boho niekończący się przepiśnik imiennyscrapbooking albumy boho niekończący się przepiśnik imienny

Niekończący się Przepiśnik imienny, BOHO

71,99 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Wrzosowisko - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
4,9/5 - 1514 opinie
Wykonany od podstaw ręcznie metodą scrapbookingu notatnik na przepisy formatu A5. Okładka w modnej stylistyce boho. Przepisnik posiada 100 kartek do przepiśników w kratkę. Kartki zostały zaprojektowane przez nas specjalnie do Przepiśników - zdobione delikatnym motywem, mają miejsce na napisanie nazwy potrawy. Przepisy można zapisywać na kartkach, wklejać lub wpinać jak do segregatora - przepiśnik jest na otwieranych kołach - więc 100 kartek to dopiero początek, gdyż Przepiśnik pomieści o wiele więcej ;). Będą pasować standardowe kartki A5. Mogą Państwo również dokupić kartki u nas. Przepisnik posiada 6 przekładek z uroczymi tłoczeniami - można na nich samodzielnie napisać dowolną kategorię potraw lub zostawić bez napisów. Przepiśnik zamykany na gumkę. Rogi okładki zabezpieczone przed zniszczeniem ozdobnymi okuciami, dziurki zanitowane, okładka posiada miejscami ozdobne złocenia. Na wewnętrznej stronie okładki znajduje się przezroczysta kieszonka na drobne karteczki z dwoma ozdobnymi tagami.

Na okładce w miejscu przykładowego napisu umieścimy napis podany przez Ciebie. Napis prosimy podać w uwagach do zamówienia.

Przepiśnik jest ozdobnie zapakowany (na ostatnim zdjęciu przykład pakowania) - otrzymują Państwo gotowy do wręczenia prezent :)

Wykonany jedynie w trzech egzemplarzach!
OPINIE / rozwiń >
•   Handmade scrapbooking albumy   • akcesoria - scrapbooking albumyHandmade wrzosowisko
wrzosowisko scrapbooking albumy: