Duża pufa scandinavia pufy w4design scandi szara
hand-made pufy duża pufa scandinaviagustowne pufy pufa duża scandinaviapufy duża pufa scandinavia

duża pufa scandinavia

440 zł
hand-made pufy duża pufa scandinavia
projektant
oceny
4,9/5 - 39 opinii
kategoria
dom > pufy
kolory
Piękna minimalistyczna pufa wykonany jest z najwyższej jakości przędzy bawełnianej rodzimej produkcji. Oferujemy pełną gamę kolorów oraz możliwość dowolnego ich zestawiania. Pokrowce są zdejmowane i można je prać w temeraturze 30 stopni a także prasować. Wnętrze wykonane jest z nieprzemakalnego materiału a wypełnieniem jest atestowany styropianowy granulat, posiada zamek do łatwego uzupełniania granulatu.

Zastosowanie odpowiednich materiałów umożliwia używanie wszystkich puf i foteli również na zewnątrz dzięki czemu możemy cieszyć się oryginalnym wystrojem ogrodu, tarasu, werandy czy balkonu.

wymiary :
średnica ok 63 cm
wysokość ok 42 cm
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 25,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta w4design naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• hand-made gustowne pufy • inne gustowne przedmioty kategorii dom - pufyhand-made w4design
pufy w4design / pufy:
koszyk
zamknij