Duża czerwona poduszki juliannad poduszka dziergana
ręczne wykonanie poduszki duża czerwonapoduszki poduszka duża czerwonapoduszki dziergana duża czerwonadziergana poduszki duża czerwona

Duża czerwona

200 zł
ręczne wykonanie poduszki duża czerwona
projektant
oceny
5/5 - 4 opinie
kategoria
kolory
Ta bardzo oryginalna i pracochłonna poduszka wykonana jest na drutach z miękkiej, nieuczulającej, "niegryzącej" i niemechacącej się włóczki akrylowej w pięknym czerwonym kolorze. Zarówno kolor jak i autorski wzór nadają poduszce niepowtarzalny charakter. Świetnie ożywia wnętrze, a z poduszką Czerwone sploty stanowić może komplet. Jest też pomysłem na wyjątkowy prezent.
Wymiary 50 x 50 cm, wypełnienie poliestrowe.
Poszewkę prać ręcznie w temp 30st, delikatnie wycisnąć, najlepiej w ręcznik, suszyć na płasko, nie prasować, nie wirować.
Wypełnienie również polecam prać ręcznie.
Termin realizacji zamówienia 5 - 7(max) dni roboczych (staram się szybciej).
Dostępna jedna sztuka, w przypadku chęci kupna większej ilości proszę o kontakt, orientacyjny czas wykonania kolejnej sztuki 7 dni roboczych.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 11,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta JuliannaD naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręczne wykonanie poduszki • inne przedmioty kategorii dom - poduszkiRęczne wykonanie JuliannaD
poduszki JuliannaD / poduszki:
koszyk
zamknij