KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Plecak

Plecak torba in1 bakłażan plecaki pracownia mana wygodny pojemny
handmade plecaki plecak torba 2 in1 bakłażanplecaki wygodny plecak torba 2 in1 bakłażanplecaki pojemny plecak torba 2 in1 bakłażanpojemny plecaki plecak torba 2 in1 bakłażanplecaki pojemny plecak torba 2 in1 bakłażanplecaki pojemny plecak torba 2 in1 bakłażanpojemny plecaki plecak torba 2 in1 bakłażanplecaki pojemny plecak torba 2 in1 bakłażan

Plecak torba 2 in1 bakłażan

198 zł
handmade plecaki plecak torba 2 in1 bakłażan
oceny
4,8/5 - 615 opinii
kategoria
kolory
Plecako-Torba w fasonie worka wykonana z miękkiego eko zamszu. Wewnątrz znajduje się wytrzymała, podszewka, a w niej trzy kieszonki - dwie otwarte i jedna zamykana na zamek błyskawiczny. Torba posiada uchwyty ze skóry naturalnej. Umożliwiają swobodne noszenie torby w dłoni. Torba zapinana jest na zamek błyskawiczny. W tylnej części znajdują się mocowania i regulowane paski służące do noszenia torby na plecach. W komplecie jest także pasek skórzany który służy do noszenia plecaka jako torby na jedno ramię.
Roz. XL:
szer. górnej krawędzi - 50 cm
szer. dolnej krawędzi - 33 cm
wys. - 42 cm
szer. dna - 16 cm
dł. uchwytów - 35 cm
dł. pasków - regulacja do 100 cm
Roz. L:
szer. górnej krawędzi - 42 cm
szer. dolnej krawędzi - 25 cm
wys. - 36 cm
szer. dna - 13 cm
dł. uchwytów - 35 cm
dł. pasków - regulacja do 100 cm

Czas realizacji zamówienia wynosi: 6-10 dni roboczych.
OPINIE
Anna
plecak torba 2 in1 bakłażan - Torebki plecaki
plecak torba 2 in1 bakłażan - Pracownia Mana Mana Lekka. Pojemna. Wygodna. Idealna do pracy. Idziesz rano z plecakiem, w którym niesiesz np. sałatkę, a wracasz z torebką. ☺
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Pracownia Mana Mana naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   Handmade plecaki   • torebki - plecakiHandmade Pracownia Mana Mana
Pracownia-Mana-Mana plecaki / torebki:
koszyk
zamknij