KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Pierścionek

Pierścionek naturalnym ostem żywicy srebra pierścionki
ręczne wykonanie pierścionki pierścionek z naturalnym ostem z żywicy i srebrawyjątkowe pierścionki minimalistyczny pierścionek z naturalnym ostemzielone pierścionki minimalistyczny pierścionek z naturalnym ostemżywica pierścionki pierścionek z naturalnym ostemwyjątkowe pierścionki żywica pierścionek z naturalnym ostem

Pierścionek z naturalnym ostem z żywicy i srebra

240 zł
ręczne wykonanie pierścionki pierścionek z naturalnym ostem z żywicy i srebra
projektant
oceny
5/5 - 2 opinie
kategoria
Minimalistyczny pierścionek z 12 mm kuleczką żywiczną, w której zatopiłam naturalny oset. Kuleczka jest osadzona na pierścionku z czapką wykonanym ze srebra.

Pierścionek jest w jubilerskim rozmiarze 13.

Nowoczesny, a zarazem romantyczny dodatek będzie pięknym akcentem każdej kreacji, również tej ślubnej lub wyjątkowym pierścionkiem zaręczynowym.

Ze względu na użyte materiały poszczególne egzemplarze tego pierścionka różnią się od siebie nieznacznie, co wpływa na ich unikatowość.

Czas realizacji zamówienia: 3-5 dni roboczych
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta SylwiaCalus naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręczne wykonanie wyjątkowe pierścionki • inne wyjątkowe przedmioty kategorii biżuteria - pierścionkiręczne wykonanie SylwiaCalus
pierścionki Sylwia-Calus / pierścionki:
koszyk
zamknij