KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
WYJĄTKOWO

Wyjątkowo optymistyczny pejzaż obraz 100% bawełnianym płótnie
hand made obrazy wyjątkowo optymistyczny pejzaż obraz na w 100% bawełnianym płótnie 100x70cmtrendy obrazy obraz wyjątkowo optymistyczny pejzaż

WYJĄTKOWO OPTYMISTYCZNY PEJZAŻ obraz na w 100% bawełnianym płótnie 100x70cm

165 zł
hand made obrazy wyjątkowo optymistyczny pejzaż obraz na w 100% bawełnianym płótnie 100x70cm
oceny
5/5 - 27 opinii
kategoria
dom > obrazy
Obraz "Wyjątkowo optymistyczny pejzaż" autorstwa artystki plastyka Adriany Laube wydrukowany na najwyższej jakości i wysokiej gramaturze impregnowanym, w 100% bawełnianym płótnie 380g/m2 o wymiarach 100x70cm.
Obraz dwukrotnie pokryty satynowym ochronnym werniksem.
Płótno owinięte na sosnowy blejtram, zadrukowane ściany boczne. Bezwonny, ekologiczny druk pigmentowy. Doskonałe przejścia tonalne i fotograficzna jakość.

Perfekcyjne odwzorowanie barw, trwałość kolorów do 100 lat.
Kliny i zestaw montażowy w zestawie.

PŁÓTNO 100% BAWEŁNIANE - płótno to jest grubsze od płótna poliestrowego 250g/m2 przez co struktura płótna jest bardziej widoczna, obraz prezentuje się nieporównywalnie lepiej. Dodatkowo obraz pokryty jest satynowym werniksem przez co wydruk zabezpieczony jest przed płowieniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Lakierowaną powierzchnię można czyścić nawet mokrą szmatką. Jak każdy wydruk, który pokryty jest werniksem dostaje "głębi" w kolorach, widać to zwłaszcza przy ciemnych elementach.

Istnieje możliwość zamówienia obrazu na płótnie o innych wymiarach.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 23,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Adriana Laube Art naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Hand Made trendy obrazy • inne trendy przedmioty kategorii dom - obrazyHand Made Adriana Laube Art
obrazy Adriana-Laube-Art / obrazy:
koszyk
zamknij