KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
"PORTRET"

"portret ; obraz 100% bawełnianym płótnie 100x90cm artystki
handmade obrazy portret obraz na w 100% bawełnianym płótnie 100x90cm artystki plastyka adriany laubehandmade obrazy portret obraz na w 100% bawełnianymbrązowe obrazy broda portret obraz na w 100% bawełnianym

"PORTRET" obraz na w 100% bawełnianym płótnie 100x90cm artystki plastyka Adriany Laube

185 zł
handmade obrazy portret obraz na w 100% bawełnianym płótnie 100x90cm artystki plastyka adriany laube
oceny
5/5 - 28 opinii
kategoria
dom > obrazy
Wyjątkowy obraz "Portret" autorstwa artystki plastyka Adriany Laube wydrukowany na najwyższej jakości i wysokiej gramaturze impregnowanym, w 100% bawełnianym płótnie 380g/m2 o wymiarach 100x90cm.
Obraz dwukrotnie pokryty satynowym ochronnym werniksem.
Płótno owinięte na sosnowy blejtram, zadrukowane ściany boczne. Bezwonny, ekologiczny druk pigmentowy. Doskonałe przejścia tonalne i fotograficzna jakość.
Perfekcyjne odwzorowanie barw, trwałość kolorów do 100 lat.
Kliny i zestaw montażowy w zestawie.

PŁÓTNO 100% BAWEŁNIANE - płótno to jest grubsze od płótna poliestrowego, przez co struktura płótna jest bardziej widoczna, obraz prezentuje się nieporównywalnie lepiej. Dodatkowo obraz pokryty jest satynowym werniksem przez co wydruk zabezpieczony jest przed płowieniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Lakierowaną powierzchnię można czyścić nawet mokrą szmatką.

Istnieje możliwość zamówienia obrazu o innych wymiarach.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 23,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Adriana Laube Art naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Handmade obrazy • inne handmade przedmioty kategorii dom - obrazyprace Adriana Laube Art
obrazy Adriana-Laube-Art / obrazy:
koszyk
zamknij