Obraz płótnie sowa oczy 120x80 01701 obrazy vaku dsgn wzrok dziki
 obrazy obraz na płótnie - sowa oczy - 120x80 cm (01701)wyjątkowe obrazy sowa obraz na płótnie - oczyobrazy oczy obraz na płótnie - sowaoczy obrazy obraz na płótnie - sowawyjątkowe obrazy oczy obraz na płótnie - sowa

Obraz na płótnie - SOWA OCZY - 120x80 cm (01701)

169 zł
obrazy obraz na płótnie - sowa oczy - 120x80 cm (01701)
projektant
oceny
4,9/5 - 362 opinie
kategoria
dom > obrazy
kolory
DESIGN: Piękny obraz o nowoczesnym, niebanalnym wzornictwie ubarwi ściany każdego wnętrza. Ty też możesz mieć oryginalne dzieło sztuki najwyższej jakości w swoim domu!

AUTORSKI PROJEKT: Unikatowy wzór wykonany techniką cyfrową przez grafika-artystę specjalnie na potrzeby druku na płótnie. Niedostępny nigdzie indziej!

JAKOŚĆ DRUKU: 8-kolorowy zestaw markowych, ekologicznych i bezwonnych tuszy technologii Ultrachrome K3 firmy EPSON gwarantuje fotograficzną jakość wydruku, doskonałe przejścia tonalne i trwałość kolorów do 100 lat.

JAKOŚĆ WYKONANIA: Najwyższej jakości zadrukowane płótno naciągnięte na solidne, sosnowe krosno malarskie. Każdy obraz posiada w standardzie kliny napinające oraz zawieszkę do powieszenia obrazu.

REALIZACJA: Od momentu wpłynięcia płatności czas nadania przesyłki to 5 do 10 dni roboczych. Paczki starannie zabezpieczone folią pęcherzykową i sztywnym kartonem.

Wymiary: 120x80x2cm
OPINIE
Ewa
obraz na płótnie - sowa oczy - 120x80 cm (01701) - Dom obrazy
obraz na płótnie - sowa oczy - 120x80 cm (01701) - VAKU DSGN Sowa jest piękna, brakowało jej na mojej ścianie,patrzy na mnie z każdego miejsca w pokoju.Zapakowana solidnie, jestem zadowolona.
Edyta
obraz na płótnie - abstrakcja nowoczesny - Dom obrazy
obraz na płótnie - abstrakcja nowoczesny - VAKU DSGN Obraz piękny,pasuje do każdego wnętrza.
Waldemar
obraz na płótnie - wodospad pejzaż chiny - Dom obrazy
obraz na płótnie - wodospad pejzaż chiny - VAKU DSGN Bardzo ładnie prezentuje się w sypialni nad łóżkiem.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 20,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta VAKU DSGN naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   wyjątkowe obrazy   • dom - obrazyobrazy Vaku dsgn
Vaku-dsgn obrazy:
koszyk
zamknij