KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
"Cказка/Bajka"

"cказка bajka ; obraz 100% bawełnianym płótnie 100x9
handmade obrazy cказка/bajka obraz na w 100% bawełnianym płótnie 100x90cm artystki adriany laubeunikalne obrazy rosja cказка/bajka obraz na wfioletowe obrazy rosyjski cказка/bajka obraz na w

"Cказка/Bajka" obraz na w 100% bawełnianym płótnie 100x90cm artystki Adriany Laube

185 zł
handmade obrazy cказка/bajka obraz na w 100% bawełnianym płótnie 100x90cm artystki adriany laube
oceny
5/5 - 27 opinii
kategoria
dom > obrazy
Wyjątkowy obraz "Cказка/Bajka" autorstwa artystki plastyka Adriany Laube wydrukowany na najwyższej jakości i wysokiej gramaturze impregnowanym, w 100% bawełnianym płótnie 380g/m2 o wymiarach 100x90cm.
Obraz dwukrotnie pokryty satynowym ochronnym werniksem.
Płótno owinięte na sosnowy blejtram, zadrukowane ściany boczne. Bezwonny, ekologiczny druk pigmentowy. Doskonałe przejścia tonalne i fotograficzna jakość.
Perfekcyjne odwzorowanie barw, trwałość kolorów do 100 lat.
Kliny i zestaw montażowy w zestawie.

PŁÓTNO 100% BAWEŁNIANE - płótno to jest grubsze od płótna poliestrowego, przez co struktura płótna jest bardziej widoczna, obraz prezentuje się nieporównywalnie lepiej. Dodatkowo obraz pokryty jest satynowym werniksem przez co wydruk zabezpieczony jest przed płowieniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Lakierowaną powierzchnię można czyścić nawet mokrą szmatką.

Istnieje możliwość zamówienia obrazu o innych wymiarach.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Kurier: 23,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Adriana Laube Art naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Handmade unikalne obrazy • inne unikalne przedmioty kategorii dom - obrazyHandmade Adriana Laube Art
obrazy Adriana-Laube-Art / obrazy:
koszyk
zamknij