KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Album

Album zdjęcia ręcznie malowaną okładką drzewo życia notesy
ręcznie wykonane notesy album na zdjęcia z ręcznie malowaną okładką drzewo życiaręcznie wykonane notesy album na zdjęcia z malowanązielone notesy na album zdjęcia z ręcznie malowanąalbum notesy turkusowe na zdjęcia z ręcznie malowanąręcznie wykonane notesy drzewo album na zdjęcia z malowanąnotesy drzewo album na zdjęcia z ręcznie malowanądrzewo notesy album na zdjęcia z ręcznie malowaną

Album na zdjęcia z ręcznie malowaną okładką Drzewo Życia

355 zł
ręcznie wykonane notesy album na zdjęcia z ręcznie malowaną okładką drzewo życia
projektant
oceny
4,9/5 - 14 opinii
kategoria
Unikatowy album na zdjęcia, który został oprawiony w grube bawełniane płótno i ręcznie pomalowany metalicznymi farbami dającymi niesamowity, mieniący się efekt. Drzewo, nawiązujące do symbolicznego 'drzewa życia' oraz napis 'It's all about the journey' na grzbiecie albumu są ręcznie namalowane czarną, lśniącą farbą dającą efekt 3D.

W środku miejsce na 192 zdjęcia, pamiątki, kartki, ususzone roślinki, bilety z podróży czy pocztówki o maksymalnych wymiarach 10 x 15 cm. Środek albumu to miękkie białe plastikowe sloty na zdjęcia z folią z wierzchu kieszonek, po dwie na każdą stronę.

Wklejki są wykonane z pięknego ręcznie malowanego przeze mnie papieru w kolorach pasujących do okładki.

Wymiary:
23,3 x 17,5 cm
5 cm grubości
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł
• Przesyłka Kurier: 15,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta WolfPath Studio naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Ręcznie wykonane notesy • inne ręcznie wykonane przedmioty kategorii akcesoria - notesyprace WolfPath Studio
notesy Wolf-Path-Studio / notesy:
koszyk
zamknij