NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT
Sabi tatka - patchworkowa nerka
Nerka
nerki torebki kolorowa nerka
Nerka maxi Alghero XL - szałwiowo-brzoskwiniowa, patchworkowa
Nerka maxi Alghero XL - szałwiowo-brzoskwiniowa, patchworkowa
Nerka maxi Alghero XL - szałwiowo-brzoskwiniowa, patchworkowa
Nerka maxi Alghero XL - szałwiowo-brzoskwiniowa, patchworkowa
Nerka maxi Alghero XL - szałwiowo-brzoskwiniowa, patchworkowa
Szałwiowo - brzoskwiniowa Nerka maxi AlgheroSzałwiowo-brzoskwiniowa Nerka maxi AlgheroSzałwiowo-brzoskwiniowa Nerka maxi AlgheroSzałwiowo-brzoskwiniowa Nerka maxi AlgheroSzałwiowo-brzoskwiniowa Nerka maxi Alghero

Szałwiowo-brzoskwiniowa Nerka maxi Alghero

229,00 zł
handmade szałwiowo - brzoskwiniowa nerka maxi alghero
sprzedaje: Sabi tatka
4,9/5 - 225 ocen
Stylowa nerka w jasnych odcieniach, która łączy funkcjonalność z naturalną elegancją.
Wykonana z różnorodnych, przyjemnych w dotyku materiałów o wyraźnej fakturze, przyciąga uwagę subtelnym zestawieniem szałwiowej zieleni, brzoskwini i żółtym akcentem.
Ergonomiczny kształt idealnie dopasowuje się do sylwetki, a praktyczne kieszenie na zamek pozwalają bezpiecznie przechowywać najważniejsze rzeczy.
To doskonały wybór na co dzień - spacer, podróż czy miejski look w stylu boho.
Naturalna paleta barw sprawia, że nerka świetnie komponuje się z wieloma stylizacjami, dodając im lekkości i charakteru.
Na froncie naszywka z logo pracowni.
Wnętrze wykończone mocną wodoodporną podszewką z kieszonką na zamek.

❤ Materiał wierzchni: plecionka kremowa, plecionka szenilowa w kolorze szałwii, welur i sztruks tapicerski, tkaniny odporne na tarcie, miłe w dotyku, łatwe w pielęgnacji - można prać w temp. 30st proces delikatny, drobne zabrudzenia można usunąć za pomocą piany z wody i mydła.
❤ Podszewka: wodoodporna

Wymiary XL:

wysokość max 19 cm
szerokość max 38 cm
głębokość klapki w najszerszym miejscu 10 cm
pasek regulowany max 100 cm
Produkt szyty ręcznie. Niewielkie różnice w wymiarach poszczególnych sztuk są naturalnym efektem pracy ludzkich rąk.
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Kiedy chcesz mieć wolne ręce, a jednocześnie wszystko ma być pod ręką - ta nerka maxi Alghero XL jest dokładnie w tym klimacie. Z przodu zachwyca patchworkowy układ w jasnych odcieniach szałwi i brzoskwini z delikatnym żółtym akcentem, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do codziennych stylizacji. To też fajny wybór, jeśli lubisz styl boho i naturalne kolory, ale nie rezygnujesz z funkcjonalności.

Wnętrze wykończone jest wodoodporną podszewką, a praktyczne kieszenie na zamek pomagają bezpiecznie schować klucze, telefon czy portfel. Regulowany pasek pozwala nosić nerkę wygodnie na biodrze lub przez ramię (do 100 cm). Rozmiar XL daje sporą pojemność: maks. 19 cm wysokości i 38 cm szerokości - idealnie na spacer, zakupy czy wyjazd.

Materiał jest przyjemny w dotyku i odporny na codzienne użytkowanie, a wierzch można pielęgnować - drobne zabrudzenia usuwa się delikatnie, bez stresu. Ręczne wykonanie sprawia, że każda sztuka ma swój subtelny charakter.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
kolorowa XL z żakardem w kwiaty hanoi - Torebki nerki
5 gwiazdek
kolorowa z żakardu tokio - Torebki nerki
Zamówienie zrealizowano szybko i sprawnie. Dziękuję.
kolorowa patchworkowa XL lumbini - Nerki
Piękna nerka! :)
•   handmade efektowne nerki   •
KOSZT TRANSPORTU
17,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
17,00 zł (Kurier inPost)
16,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Sabi tatka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >