Torebka Damska Szara z fuksją
przedmiot został sprzedany
♥ Uniwersalna i wygodna torba w kroju i fasonie worka, leciutka i miła w dotyku, wykonana z eko-zamszu (alcantary). Fason prosty, jednokomorowy. Idealna tak na lato, jak i na zimę. Uszy wykonane z eko-skóry w kolorze popielatym, do noszenia na ramieniu. Zapięcie torby na 2 magnesy. W środku 3 kieszonki w tym jedna na suwak. Wewnątrz podszewka w energetycznym kolorze fuksji.
Wymiary torby:
✄ XL:
♥ szerokość górnej krawędzi - 50 cm
♥ szerokość dolnej krawędzi - 33 cm
♥ wysokość - 42 cm
♥ szerokość dna - 16 cm
✄ L:
♥ szerokość górnej krawędzi - 42 cm
♥ szerokość dolnej krawędzi - 25 cm
♥ wysokość - 36 cm
♥ szerokość dna - 13 cm
Możliwość wykonania spersonalizowanego haftu na każdej torebce lub wewnątrz niej (imię właścicielki, inicjały, dowolna sentencja lub grafika) 3 słowa w cenie torebki.
Czas realizacji zamówienia: 10-15 dni roboczych
KOSZT TRANSPORTU
W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Pracownia Mana Mana naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
Sprzedający Pracownia Mana Mana jest przedsiębiorcą - Każdy zakup, który dokonujesz u niego jako Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta, jest chroniony na mocy przepisów konsumenckich. Jako Konsument lub Przedsiębiorca na prawach konsumenta masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
Odpowiedzialność za wykonanie umowy sprzedaży ponosi w całości sprzedający.
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
Wystawiam faktury (bez VAT) albo rachunki.