KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Szydełkowy

Szydełkowy króliczek chloe maskotki szyszka dziergajka szydełko
handmade maskotki szydełkowy króliczek chloeunikatowe maskotki szydełko szydełkowy króliczek chloeczerwone maskotki prezent szydełkowy króliczek chloe

Szydełkowy Króliczek Chloe

199 zł
przedmiot został sprzedany

Skontaktuj się z Projektantem Szyszka Dziergajka - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
oceny
5/5 - 6 opinii
kategoria
Króliczka Chloe to szydełkowa przyjaciółka dla każdej dziewczynki. Chloe ma ok 40 cm wzrostu. Jest wąska pod pachami i przy szyi. Idealnie pasuje do małych dziecięcych rączek. Specjalnie zrobione nóżki i rączki zginają się więc Chloe może siedzieć machając wesoło nóżkami. Jest porządnie wypchana włóknem kulkowym po to by się nie zniekształciła podczas zabawy, czy prania. Pomimo to jest elastyczna, mięciutka i miła w dotyku. To za sprawą specjalnej włóczki przeznaczonej dla dzieci. Włóczka posiada znak Anti-Pilling. To specjalna wełna, która pomimo prania nie mechaci się. Króliczek zatem długo będzie w dobrej formie.
Chloe to pomysł na wyjątkowy prezent. Każdy króliczek występuje w pojedynczym egzemplarzu. Nie powtarzam wzorów ubranek. Dzięki temu Twoje dziecko może mieć coś czego nie ma nikt inny. Chloe tworzona jest z sercem. Nikt nie oprze się jej wdziękom gdy pozna ją z bliska. Zdjęcia nie oddają jej charakteru i duszy.
dla dziecka maskotki Szydełkowy Króliczek Chloe
Dar szydelkowy kroliczek szydelko prezent Projektanta Szyszka Dziergajka
• Handmade unikatowe maskotki • inne unikatowe przedmioty kategorii dla dziecka - maskotkiHandmade Szyszka Dziergajka
koszyk
zamknij