KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ

Lalka aida panna innej epoki lalki bajkoszycie wróżka
handmade lalki lalka aida - panna z innej epokiniepowtarzalne lalki lalka aida - panna z innej epokizłote lalki wróżka lalka aida - panna z innej epokilalka lalki beżowe aida - panna z innej epokiniepowtarzalne lalki lalka aida - panna z innej epokilalki lalka aida - panna z innej epoki

Lalka Aida - Panna z Innej Epoki

249 zł
handmade lalki lalka aida - panna z innej epoki
projektant
oceny
4,9/5 - 15 opinii
kategoria
Głowa pełna marzeń - oto kolejna dusza która urodziła się w niewłaściwym czasie i miejscu. W walizce w której mieszka zgromadziła wszystkie swoje największe skarby: stare zdjęcia, babcine serwetki i koronki z sukien dam z dawnych czasów. Aida uwielbia dzikie róże porastające ściany przedwojennych kamienic, poranną rosę i śpiew ptaków w ogrodzie pełnym błękitnych hortensji.
Sukienka Aidy została uszyta z dwóch rodzajów tkanin: cielistej, mięsistej żorżety i delikatnego beżowego szyfonu. Na plecach wszyta jest pelerynka, którą lalka może się w razie potrzeby otulić. Na głowie Aida ma dwa kwiaty dzikiej róży i złotego ptaszka, który uwił sobie gniazdo wśród pachnących pąków.
Inspiracją dla stworzenia lalki była praca Karoliny Kubikowskiej-Janas, tatuatorki i cudownej ilustratorki.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 15,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Bajkoszycie naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• handmade niepowtarzalne lalki • inne niepowtarzalne przedmioty kategorii dla dziecka - lalkihandmade Bajkoszycie
lalki Bajkoszycie / dla dziecka:
koszyk
zamknij